Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Zabezpieczenia i Ochrony

Telewizja Polska S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Telewizja Polska S.A.

Jana Pawła Woronicza 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłowym i zgodnym z umową wykonywaniem przez firmę zewnętrzną usług ochrony osób i mienia oraz obsługi recepcji

  • Zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia w obiektach oraz na terenie Telewizji Polskiej S.A. w Warszawie

  • Inicjowanie rozwiązań mających na celu poprawę ochrony i bezpieczeństwa osób i mienia

  • Prowadzenie bieżących kontroli z zakresu ochrony i bezpieczeństwa

  • Opracowywanie, wdrażanie, aktualizowanie planów ochrony oraz innych dokumentów mających wpływ na bezpieczeństwo

  • Realizacja zadań związanych z profilaktyką i działaniami zabezpieczającymi związanymi z Covid-19

  • Organizacja i nadzór nad bezpieczeństwem ruchu samochodowego i osobowego po drogach wewnętrznych oraz na parkingach i w garażach na terenie Spółki

  • Monitorowanie i reagowanie na sygnały przekazywane przez systemy zabezpieczenia technicznego

  • Współdziałanie z organami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo i porządek publiczny w zakresie ochrony osób i mienia na terenie TVP S.A. w Warszawie, zgodnie, z przepisami zawartymi w ustawie o ochronie osób i mienia oraz instrukcją współpracy z Policją

Nasze wymagania

  • Wpis na listę kwalifikowanego pracownia ochrony lub minimum 5 letnie doświadczenie w pracy dotyczącej ochrony osób i mienia

  • Ważna legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni obiektowej z wpisem B lub posiadanie ważnego pozwolenia na broń do ochrony osobistej

  • Umiejętność zastosowania technik transportowych, obrony i obezwładniania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, punktualność

  • Dyspozycyjność , dobra organizacja pracy, gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • kurs KPP

To oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu

  • Możliwość pracy w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Pełen zestaw benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

  • Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • wydarzenia firmowe

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV

3

Wywiad telefoniczny

4

Spotkanie rekrutacyjne

5

Zakończenie procesu rekrutacji

6

Informacja zwrotna

Jesteśmy największym nadawcą telewizyjnym w Polsce i kluczowym producentem i dystrybutorem w Europie Środkowej. W swojej ofercie posiadamy 15 Anten, wśród nich 6 w jakości HD oraz bogatą ofertę serwisów internetowych: sportowych, informacyjnych, rozrywkowych oraz VOD. Można również oglądać nasz program korzystając z aplikacji mobilnych oraz Smart TV - telewizji hybrydowej. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych.

Przewiń do profilu firmy