Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Zakupów

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Aleksandrów Łódzki
    W zwiazku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Starszy Specjalista ds. Zakupów w Aleksandrowie Łódzkim. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za procesy związane z zakupami, budowaniem bazy dostawców i łańcucha dostaw.

    Zadania:

    • Zarządzanie projektami związanymi z łańcuchem dostaw w zakresie wdrażania nowych produktów;
    • Zarządzanie umowami z dostawcami;
    • Realizacja procesu kwalifikacji dostawców we współpracy z działem jakości;
    • Udział w procesie oceny dostawców, audytów u dostawców oraz okresowe analizy rynku dostawców (lokalne i regionalne);
    • Przygotowywanie i zatwierdzanie (we współpracy z innymi działami lub funkcjami wsparcia w razie potrzeby) końcowych wersji umów z dostawcami / usługodawcami do podpisu zgodnie z reprezentacją spółki;
    • Współpraca z innymi działami i zespołami celem optymalizacji procesów zaopatrzenia, dostaw, gospodarki magazynowej i produkcji;
    • Zabezpieczanie mocy produkcyjnych u dostawców oraz sporządzanie i przesyłanie prognoz długoterminowych;
    • Monitorowanie sytuacji rynkowej, śledzenie trendów na rynku surowcowym;
    • Bliska współpraca z dostawcami w zakresie wymagań technicznych i technologicznych, czuwanie nad aktualizacją specyfikacji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów zakupowych;
    • Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej);
    • Znajomość narzędzi stosowanych w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw;
    • Znajomość rynku dostawców;
    • Umiejętności negocjacyjne oraz wysokie umiejętności interpersonalne;
    • Biegła obsługa komputera, znajomość MS Office, SAP;
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Gotowość do wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.