Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Zakupów Centralnych

Nice To Fit You

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami w obszarze danej kategorii (min. marketing, IT, HR, administracja, logistyka) zgodnie z założeniami budżetowymi

  • Weryfikacja aktualnych umów z dostawcami towarów i usług

  • Renegocjacje istniejących kontraktów

  • Nadzór i realizacja zakupów w ramach dedykowanej kategorii

  • Wysyłanie zapytań ofertowych, negocjacje oraz składanie zamówień

  • Współtworzenie celów budżetowych/zakupowych i kontrola ich wykonania

  • Monitorowanie i analiza rynku

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań

  • Sporządzanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętności analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych

  • Bardzo dobra znajomość Excel

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole, który lubi ze sobą pracować

  • Zadbamy również o Twoje podniebienie - a robimy to naprawdę dobrze! :)

  • Benefity

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Nice To Fit You to jedna z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm cateringowych w Polsce. Działamy na rynku od ponad 8 lat, oferując swoje usługi w kilkudziesięciu miastach w kraju.

Pod względem operacyjnym, Nice To Fit You to precyzyjna układanka procesów, działań oraz wspierających ich systemów IT, skoncentrowanych wokół tworzenia i zapewnienia klientom profesjonalności, personalizacji i wysokiej jakości oferty.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy