Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy specjalista ds. zakupów

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 27.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa OT Logistics jest największym operatorem portowym w Polsce i na południowym Bałtyku oraz liderem w transporcie wodnym śródlądowym od Kaliningradu po porty w Niemczech i Holandii. Grupa skupia również podmioty wyspecjalizowane w transporcie drogowym, kolejowym, a także spedycji i logistyce. Spółka działa na rynku polskim oraz w Europie Środkowej i Zachodniej, stale rozszerzając obszar swojej działalności. OT Logistics jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

    Grupa Kapitałowa OT Logistics poszukuje kandydatów na stanowisko:

    STARSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

    Miejsce pracy: Gdynia

    TWOJE ZADANIA:

    • odpowiedzialność za proces zakupów w Grupie Kapitałowej w wybranych kategoriach zakupowych;
    • nawiązywanie współpracy oraz utrzymywanie relacji z nowymi oraz istniejącymi dostawcami;
    • prowadzenie projektów zakupowych w wybranych kategoriach w tym przygotowywanie niezbędnych analiz, budowanie strategii zakupowych
    • prowadzenie centralnych postepowań o udzielenie zamówienia;
    • negocjowanie cen oraz warunków współpracy z nowymi i obecnymi dostawcami;
    • rozwijanie stałej współpracy pomiędzy Działem Zakupów a innymi działami/ spółkami w celu zapewnienia najlepszej współpracy;
    • zarządzanie dostawcami (ocena, audyty), koordynacja oraz kontrola procesu wyboru dostawców;
    • ocena jakości usług świadczonych przez dostawców;
    • monitorowanie i analiza rynku w celu renegocjonowania warunków handlowych;
    • dbanie o terminową realizację powierzonych projektów;
    • zapewnienie terminowego i prawidłowego przepływu dokumentów.

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • doświadczenie w obszarze zakupów w dużej organizacji;
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i zawierania umów handlowych;
    • wysokie umiejętności analityczne oraz wiedza z zakresu analizy kosztów, kwalifikacji i rozwoju dostawców;
    • znajomość procesów związanych z prawidłowym funkcjonowaniem Działu Zakupów;
    • biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point);
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową;
    • komunikatywność i łatwość budowania relacji;
    • silna orientacja na realizacja celów;
    • dobra organizacja pracy własnej;
    • umiejetność pracy w zespole;
    • zaangażowanie w powierzone obowiązki

    CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ:

    • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę;
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności;
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę;
    • pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych;
    • miłą i przyjazną atmosferę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  za pomocą przycisku Aplikuj

    Jednocześnie OT Logistics zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest  OT Logistics S.A., z siedzibą w Szczecinie (70–653 Szczecin), przy ul. Zbożowej 4. Dane gromadzone i przechowywane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, i jedynie na czas niezbędny do jej przeprowadzenia, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody (w pliku z CV) także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do weryfikacji treści zawierających udostępnione dane osobowe, oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Prosimy zatem o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr 01, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Wszelkie dodatkowe czynności związane z administrowaniem udostępnionych danych osobowych regulowane są Polityką Ochrony Danych Osobowych OT Logistics S.A. zgodną z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 o ochronie danych osobowych („RODO”).