Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Zakupów ICT

PGE Systemy S.A.

  • Sienna 75, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Sienna 75

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie procesu planowania zakupów ICT

  • Wsparcie klientów wewnętrznych na etapie przygotowywania założeń do procesu zakupowego

  • Analizowanie rynku dostawców ICT

  • Koordynowanie wniosków zakupowych, od uruchomienia po akceptację dokumentów

  • Udział i prowadzenie postępowań zakupowych w zakresie ICT

  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami oraz zapewnienie optymalnego poziomu dostaw materiałów i usług

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją przetargową

  • Tworzenie na potrzeby klientów wewnętrznych założeń budżetowych, szacowania zakupu w oparciu o modele RFI, RFQ, RFP

  • Opracowywanie, aktualizowanie i opiniowanie istniejących procedur oraz instrukcji zakupowych

  • Raportowanie stopnia wykonania umów zakupowych

  • Bieżąca współpraca z innymi departamentami i wydziałami spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne, prawne, informatyczne lub pokrewne

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w dziale zakupów, min.2 lata związane ze stosowaniem Ustawy Prawo zamówień publicznych

  • Umiejętność tworzenia i analizowania umów

  • Umiejętność tworzenia i analizowania SWZ z uwzględnieniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych

  • Znajomość procesów zakupowych w różnych modelach RFI, RFQ, RFP

  • Znajomość rynku dostawców ICT

  • Znajomość technik negocjacyjnych

  • Wysokie zdolności analityczne oraz komunikacyjne

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpraca w zespole

  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w rozwój organizacji

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • System premiowy

  • Dodatkowy dzień wolny 14 sierpnia z okazji

  • Dnia Energetyka

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • rozszerzony pakiet opieki medycznej

  • karta sportowa

  • dofinansowanie opieki nad dziećmi

  • inne

PGE Systemy S.A. jest spółką technologiczną, buduje, rozwija i utrzymuje nowoczesne systemy teleinformatyczne dla całej Grupy Kapitałowej PGE.

Przewiń do profilu firmy