Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Zakupów

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zakupów na potrzeby budów oraz wytwórni konstrukcji stalowych.
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, zbieranie ofert oraz ich analiza.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Zarządzanie dokumentami związanymi z procesem zakupowym w tym przygotowanie zamówień, zleceń czy umów handlowych.
  • Monitorowanie terminowości realizacji dostaw.
  • Zarządzanie bazą dostawców oraz budowanie relacji biznesowych.
  • Analiza rynku w celu pozyskiwania nowych dostawców.
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie w zakresie planowania i realizacji zakupów.
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz analiz.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe (mile widziane studia techniczne lub ekonomiczne).
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- na poziomie B2.
  • Dobra znajomość programu Excel.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów.
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Prawo jady kategorii B.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Starszy Specjalista ds. Zakupów, Kraków