Starszy Specjalista ds. Zakupów Przetargowych

VIGO Photonics

  • Poznańska 129/133, Ożarów Mazowiecki
    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Poznańska 129/133

Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem zakupów przetargowych (cyfrowa transformacja, optymalizacja procesu)

  • Zapewnienie dokumentacji przetargowej zgodnie z wytycznymi projektu

  • Zarządzanie wewnętrzną platformą zakupową

  • Wypracowywanie z Zespołem Zarządzania Projektami Rozwojowymi harmonogramu zapotrzebowań projektowych (budżet, BOM, kontrahenci)

  • Negocjacje i zawieranie umów handlowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

  • Umiejętnośc optymalizacji procesów biznesowych

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w organizacji o międzynarodowym zasięgu

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Umiejętności rozwiązywania zagadnień wymagających konsultacji w wieloma klientami wewnętrznymi

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację ustną i pisemną (poziom B2)

  • Sprawność w wyborze rozwiązań optymalnych czasowo, finansowo i organizacyjnie

To oferujemy

  • Każdą aplikację traktujemy jak wyraz najwyższego zaufania i traktujemy z należną uwagą. Najszybciej jak to możliwe, informujemy WSZYSTKICH kandydatów o postępach procesu kwalifikacji.

  • Wybranej osobie oferujemy stabilne zatrudnienie, rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych oraz szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego.

  • Zapewniamy rozbudowany program wdrożenia do pracy i dbamy, by każdy nowy Pracownik już od pierwszego dnia zatrudnienia czuł się członkiem naszego Zespołu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

Jako Firma, zyskaliśmy renomę światowego lidera w produkcji detektorów podczerwieni. Dysponujemy własną technologią, a także zapleczem niezbędnym do wdrażania nowych rozwiązań.

Jako Zespół, łączymy pasję do osiągnięć naukowych z dążeniem do ich zastosowań biznesowych.

Jako Pracownicy, dbamy o przyjazną atmosferę i otwartą komunikację, które pomagają nam odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Przewiń do profilu firmy