Oferta pracy

Kupiec / Purchasing Manager (branża kosmetyczna)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

12 00015 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Nasz klient to międzynarodowy lider z branży FMCG. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Starszego specjalisty ds. zakupów.

Kupiec/Purchasing Manager (branża kosmetyczna)

Przyszły zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowego przeprowadzenia procesu zakupowego (surowce / półprodukty)
  • Kontrolowanie stoków magazynowych
  • Prowadzenie negocjacji zakupowych
  • Współpraca z obecnymi dostawcami oraz poszukiwanie nowych korzystnych rozwiązań na rynku
  • Organizowanie transportu zakupionych towarów (transport krajowy i międzynarodowy)
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji zakupowej
  • Przygotowanie raportów, analiz, zestawień do kierownika działu

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku (preferowana branża kosmetyczna)
  • Praktyczna wiedza z obszaru zakupów i logistyki
  • Umiejętności negocjacyjne pozwalające na uzyskanie korzystnych umów handlowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu stanami magazynowymi
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe zgodne z kompetencjami zatrudnionej osoby
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Grupowe ubezpieczenie na życie i pakiet zapewniający opiekę medyczną
  • Służbowe narzędzia pracy
  • Możliwość szybkiego rozwoju oraz awansu wewnątrz struktury firmy
  • Szkolenia i pełne wdrożenie w przyszły zakres obowiązków
  • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne