Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista ds. Zakupów / Senior Buyer

Antal Engineering & Operations O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Zakupów

(Jasło, Gorlice, Krosno)

Numer ref.: SrBuy/13/10/2020/podkarp

 Zakres obowiązków:

  • Bezpośredni kontakt z dostawcami w ramach prowadzonych projektów zakupowych
  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz utrzymywanie relacji z obecnymi
  • Kontrola budżetu w zakresie różnych grup asortymentowych
  • Analiza ofert dostawców, analiza konkurencji
  • Monitorowanie statusu zamówień
  • Przeprowadzanie negocjacji z dostawcami
  • Optymalizacja procesów zakupowych
Wymagania:
  • Minimum 2-3 lat doświadczenia w obszarze zakupów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobry, pozwalająca na prowadzenie negocjacji handlowych
  • Praktyczna znajomość MS Office, szczególnie Excel
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętności komunikacyjne, samodzielność w realizacji zadań
Nasz Klient oferuje:
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • Pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne