Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Zakupów

PGE Energia Ciepła S.A.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

PGE Energia Ciepła S.A.

Gdańska 34A

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planowanych i nieplanowanych postępowań zakupowych zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych
  • Realizacja planowanych i nieplanowanych postępowań zakupowych niepublicznych na podstawie procedur wewnętrznych Spółki
  • Przygotowywanie dokumentacji zakupowej
  • Weryfikacja i uzgadnianie dokumentów z komórkami/jednostkami organizacyjnymi Spółki
  • Pełnienie roli przewodniczącego Komisji przetargowych
  • Realizacja procesu aneksowania umów
  • Opracowywanie i uzasadnianie propozycji wyboru dostawców
  • Archiwizowanie dokumentacji zakupowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane profile związane z prawem, zakupami, ekonomią lub energetyką
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze zakupów
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu postępowań przetargowych zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych
  • Znajomość przepisów prawa w obszarze: Prawa zamówień publicznych, kluczowych przepisów Kodeksu Cywilnego dotyczących zobowiązań
  • Znajomość technik zakupowych oraz negocjacyjnych
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Prywatną opieką medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS (dofinansowanie wakacji, żłobków i przedszkoli; karty Multisport)
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego)
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna
  • dodatkowy urlop

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej PGE SA, największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji.

Posiadamy ok. 25 proc. udziału w rynku ciepła z kogeneracji, 13 elektrociepłowni (o mocy cieplnej 6,5 GWt mocy elektrycznej 2,3 GWe) i sieci ciepłownicze o długości 640 km.

Produkujemy i dostarczamy ciepło dla dużych, polskich miast, wśród których znajdują się: Kraków, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz i Kielce. Jesteśmy obecni także w Toruniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Zgierzu i Siechnicach.

Dajemy stabilne zatrudnienie ponad 3,5 tys. Pracownikom.

Starszy Specjalista ds. Zakupów, Gdańska 34A, Szczecin