Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Zakupów

PORR S.A

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie roli Kupca Regionalnego w zakresie związanym z wykonywaniem, zamawianiem i realizacją zakupów na projekty infrastrukturalne oraz kubaturowe oraz bezpośrednia współpraca z jednostkami organizacyjnymi w tym zakresie

  • Przygotowywanie ofert w zakresie wybranych kategorii regionalnych

  • Prowadzenie postępowań zakupowych (w tym opracowywanie strategii postępowania, przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych, koordynowanie pytań i odpowiedzi, monitorowanie zainteresowania, zbieranie, weryfikowanie, porównywanie i analizowanie ofert oraz prowadzenie dokumentacji zakupowej

  • Negocjowanie warunków handlowych oraz warunków realizacji z kontrahentami

  • Budowanie dobrych i długotrwałych relacji z kontrahentami i partnerami handlowymi

  • Analiza rynku dostawców, podwykonawców i usługodawców oraz poszukiwanie nowych

  • Przygotowywanie danych oraz raportów na potrzeby działu

  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 5 lat stażu pracy jako kupiec w branży budowlanej (kubatura)

  • Poparte doświadczeniem umiejętności prowadzenia postępowań zakupowych w branży budowlanej

  • Doświadczenie w pracy w dużej, międzynarodowej organizacji o profilu budowlanym – jako atut

  • Umiejętności zakupowe, w tym znajomość technik negocjacyjnych, umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu postępowań zakupowych

  • Wiedza branżowa z zakresu budownictwa, kubatury

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność budowania relacji z partnerami biznesowymi – zarówno wewnątrz organizacji, jak i na zewnątrz

  • Umiejętności analityczne, odpowiedzialność, wysokie zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna

  • Miejsce pracy: Wrocław

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

PORR S.A

PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Przewiń do profilu firmy