Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. zamówień publicznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Politechnika Warszawska

    Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko starszego specjalisty ds. zamówień publicznych w Biurze Administracyjnym Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych w wymiarze pełnego etatu.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska pracy (główne obowiązki):

    • przygotowywanie i prowadzenie spraw związanych z zamówieniami publicznymi zgodnie
      z obowiązującymi przepisami, tj. ustawą Prawo zamówień publicznych, aktami wykonawczymi do ustawy, wewnętrznymi uregulowaniami, w tym w szczególności: przygotowywanie
      i prowadzenie postępowań, przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji, prowadzenie korespondencji związanej z zamówieniami publicznymi w tym weryfikacja opisu przedmiotu zamówienia;
    • udział w pracach komisji przetargowych;
    • udział w planowaniu zamówień publicznych;
    • współpraca z komórkami merytorycznymi przy przygotowywaniu opisu przedmiotu zamówienia;
    • przygotowywanie projektów umów;
    • procedury związane z archiwizacją postępowań przetargowych.

    Wymagania konieczne:

    • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: administracja, zarządzanie, ekonomia, finanse, prawo);
    • minimum 5-letni staż pracy;
    • minimum 2-letnie doświadczenie w zamówieniach publicznych w jednostkach sektora finansów publicznych lub zobowiązanych do stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych;
    • samodzielność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność za wykonanie powierzonych zadań, terminowość, rzetelność, inicjatywa i zaangażowanie, dbałość o szczegóły;
    • umiejętności analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu, podejmowania decyzji;
    • znajomość systemów/programów informatycznych : MS Word, MS Outlook, MS Excel;
    • znajomość przepisów kodeksu cywilnego, prawa zamówień publicznych i powiązanych aktów

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

    CV i list motywacyjny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.