Starszy Specjalista ds. Zarządzania Projektami z językiem niemieckim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne opracowywanie i realizacja złożonych projektów doradczych;

  • Samodzielne opracowywanie oraz planowanie skutecznych rozwiązań i strategii wdrażania we współpracy z naszymi Partnerami;

  • Proaktywne działania w obszarze rozwoju portfela usług;

  • Planowanie i kompleksowa realizacja projektów;

  • Inicjowanie komunikacji w formie Success Stories oraz wdrażanie innowacyjnych i pionierskich projektów w ramach Grupy Volkswagen

  • Przygotowanie protokołów i dokumentacji dla klienta;

  • Podejmowanie roli moderatora warsztatów (stacjonarnych i wirtualnych);

  • Samodzielne pogłębianie wiedzy.

Nasze wymagania

  • CV w języku angielskim lub niemieckim;

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny);

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. C1 (warunek konieczny);

  • Ukończonych studiów wyższych z dziedziny ekonomii, inżynierii, nauk humanistycznych lub przyrodniczych;

  • Minimum 3 letniego doświadczenia z zakresu zarządzania projektami doradczymi (ze szczególnym uwzględnieniem problematyki zrównoważonego rozwoju);

  • Znajomości ARIS

  • Umiejętności samodzielnego podejmowania złożonych i trudnych zadań;

  • Silnego przekonania do idei cyfrowej transformacji przemysłu motoryzacyjnego;

  • Umiejętności pracy w środowisku międzykulturowym i wysokiego stopnia orientacji na klienta;

  • gotowości do podróży służbowych za granicę.

To oferujemy

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy;

  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej bądź stacjonarnej;

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji;

  • Umowę o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym, następnie umowę na czas nieokreślony;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne