Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem

DOZ S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie polityki zarządzania ryzykiem w firmie

  • tworzenie mechanizmów kontroli i ograniczania ryzyka w firmie

  • koordynacja audytów wewnętrznych wykonywanych przez wykwalifikowane podmioty

  • koordynacja kontroli funkcjonalnej prowadzonej w różnych jednostkach organizacyjnych firmy

  • monitorowanie zgodności działań Spółki z regulacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • analiza, ocena i dawanie rekomendacji dotyczących usprawnień w procedurach

  • inicjowanie pisania nowych procedur wewnętrznych

  • przygotowywanie raportów na Potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego: ekonomia, finanse lub pokrewne

  • min. 3 letniego doświadczenia w audycie wewnętrznym

  • umiejętności analitycznego myślenia i analizowania wyników finansowych oraz procesów biznesowych

  • biegłej znajomości MS Excel i PowerPoint

To oferujemy

  • ulubione miejsce pracy

  • atmosferę wsparcia i życzliwość

  • wysokie standardy etyczne

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • dobrą organizację pracy

  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • zniżki oraz karty rabatowe na produkty naszych marek

  • Kontakt (dane z regionu)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne