Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem Operacyjnym

ALIOR BANKO firmie

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza i identyfikacja ryzyka operacyjnego w produktach, procesach i projektach,

  • ocena i wycena ryzyka operacyjnego w produktach, procesach i projektach,

  • częsty kontakt i szeroka współpraca z różnymi jednostkami Banku w zakresie oceny ryzyka operacyjnego,

  • przygotowywanie materiałów na Komitet Ryzyka Operacyjnego,

  • przygotowywanie cyklicznych raportów/ sprawozdań z zakresu oceny ryzyka operacyjnego.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 5 letnie doświadczenie w bankowości, idealnie w centrali – w obszarze ryzyka (szczególnie operacyjnego) i/lub audytu,

  • chcesz poznać i rozwijać się w dziedzinie ryzyka operacyjnego (zwłaszcza w obszarze oceny i wyceny ryzyka procesów, projektów, produktów),

  • masz wiedzę dot. funkcjonowania produktów bankowych (klient indywidualny/firmowy), przebiegu procesów, działania systemów (im szersza tym lepiej),

  • jesteś kontaktowa/wy, lubisz współpracę z innymi ludźmi,

  • chętnie sprostasz niestandardowym zadaniom,

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, bankowość, zarządzanie, matematyka, statystyka, pokrewne),

  • znasz jęz. angielski na poziomie przynajmniej podstawowym.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w dziedzinie zarządzania ryzykiem operacyjnym, w banku który jako nieliczny stosuje metodę zaawansowaną (AMA) do zarządzania tym ryzykiem,

  • pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole,

  • udział w innowacyjnych projektach, wykorzystujących nowe technologie (AI),

  • nowe doświadczenia z różnych obszarów działalności banku,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop