Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. Zgodności i AML

Tera Europe LimitedO firmie

  • Chłodna 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Tera Europe Limited

Chłodna 51

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie procedur i polityk z zakresu AML/CFT oraz Compliance oraz GDPR niezbędne do rozpoczęcia działalności maklerskiej w Polsce

  • wykonywanie zadań związanych z procesem Compliance: nadzorowanie wdrażania klientów, przeprowadzanie klasyfikacji klientów, rozpatrywanie skarg, obsługę zapytań dotyczących ochrony danych, przegląd promocji finansowych, monitorowanie komunikacji i doradztwo.

  • wykonywanie zadań i raportów (wewnętrznie i zewnętrznie) związanych z procesem AML/CFT

  • pełnienia funkcji głównej osoby kontaktowej w domu maklerskim w sprawach związanych z KNF

  • opiniowanie regulacji wewnętrznych pod kątem zgodności z przepisami prawa i wytycznymi w obszarze zarządzania ryzykiem prania pieniędzy i finansowania terroryzmu i MIFID/KNF Compliance oraz pod kątem ryzyka braku zgodności z pozostałymi regulacjami i wytycznymi regulatorów

  • wykonywanie pionowych testow zgodności i prowadzenie szkoleń dla pracowników

  • bycie głównym punktem kontaktowym Biura Maklerskiego dla Komisją Nadzoru Finansowego

  • własność w przygotowaniu do dyrektywy 2019/2034 / rozporządzenia 2019/2033udział w projektach realizowanych w Domu Maklerskim oraz monitorowanie zmian prawnych i regulacyjnych

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 5 letnie doświadczenie w compliance na podobnym stanowisku, szczególnie w obszarze przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu / MIFID compliance

  • potrafisz przekładać wiedzę na praktyczne wskazówki i propozycje rozwiązań dla I linii obrony

  • umiesz pracować w zespole

  • cechuje Cię dokładność, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • nie boisz się podejmowania decyzji

  • masz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znasz procesy i produkty instytucji finansowych

  • posiadasz wykształcenie wyższe (prawo/administracja/ekonomia)

  • znasz przepisy RODO, MAR (dodatkowy atut)

  • znajomość MiFID II oraz AML jest koniecznością

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • kursy, szkolenia

  • rozwój i możliwość awansu

  • możliwość współpracy z wieloma jednostkami organizacyjnymi instytucji finansowej

Fantastyczna okazja, aby dołączyć do zespołu ds. Zgodności z przepisami zagranicznej grupy brokerskiej i objęcie kierowniczego stanowiska Compliance w Polsce.

Aktualnie poszukujemy Specjalisty do Departamentu Zgodności: STARSZY SPECJALISTA DS. ZGODNOŚCI I AML

Przewiń do profilu firmy