Starszy specjalista e-commerce ds. sprzedaży książki nowej - Category owner

Antykwariat i Księgarnia Tezeusz Sp. z o.o.O firmie

4 000‐6 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

AiK Tezeusz - to lider branży antykwarycznej e-commerce w Polsce: 250 tys. klientów rocznie, pół miliona tytułów książek w ofercie. W 10 roku istnienia firmy wchodzimy w okres biznesowej dojrzałości, a jednocześnie dynamicznego rozwoju związanego z eksplozją rynku e-commerce. Należymy do tej szczęśliwej mniejszości firm, którym koronawirusowy kryzys służy. Firma w tym roku urośnie dwukrotnie i czterokrotnie zwiększymy zyski r-r.

Zmienia się też DNA Tezeusza: z ambitnego książkowego e-commercu chcemy stać się zaawansowaną technologicznie platformą i niezależnym od Allegro marketplacem dla sprzedawców książki tradycyjnej i największą platformą subskrypcji książek elektronicznych w kraju. Dla realizacji naszej wizji potrzebujemy utalentowanych profesjonalistów z różnych dziedzin: specjalistów e-commerce ds. książki nowej, programistów, marketingowców, analityków, managerów średniego i wyższego szczebla, handlowców.

W związku z tym poszukujemy utalentowanej osoby z dużym doświadczeniem na stanowisko:

Starszego specjalisty e-commerce ds. sprzedaży książki nowej / Category owner Numer ref.: Lubień, 50 km od Krakowa

Opis stanowiska:

Osoba która z pasją będzie czuwała i koordynowała działaniami sprzedażowymi książki nowej w naszym e-commerce. Stworzy spójną strategie sprzedaży książki nowej, nawiąże współpracę z hurtowniami, wydawnictwami, pisarzami i innymi podmiotami wydającymi książki w formie drukowanej. Zwiększy nasz asortyment produktowy i będzie prowadzić negocjacje handlowe. Zajmie się też promocją tej grupy asortymentu. Będzie potrafiła działać samodzielnie i warunkach wysokiej konkurencji w tej kategorii.

Zakres obowiązków:

Będziesz:

  • Nawiązywać współpracę z podmiotami zajmującymi się sprzedażą książki nowej
  • Wymyślać i realizować strategie w celu istotnego zwiększenia sprzedaży książki nowej
  • Dbać o to, aby wszelkie nowości wydawnicze były dostępne w Tezeuszu już od dnia ich premiery
  • Ściśle współpracować z Zarządem Spółki, kierownikami działów i raportować bezpośrednio do członków Zarządu
  • Korzystać z narzędzi analitycznych, aby ustalać bieżący stan sprzedaży książki nowej
  • Wdrażać odpowiednie rozwiązania do podnoszenia jakości oferty książki nowej
  • Współpracować z działem marketingu, zewnętrznymi agencjami, wydawnictwami i innymi podmiotami w celu promocji książki nowej w AiK Tezeusz
  • Brać aktywny udział w pracach projektowych i programistycznych związanych ze zwiększaniem zasobów książki nowej
  • Pozyskiwać ciekawy i szeroki repertuar książki nowej z różnych kategorii
  • Monitorować konkurencję i szybko podejmować odpowiednie decyzje
  • Ustalać politykę cenową związaną ze sprzedażą książki nowej
  • Odpowiadać za dynamikę sprzedaży książki nowej oraz jej logistykę i magazynowanie

Kogo szukamy?

  • Posiadasz zarówno wiedzę, jak i doświadczenie w zakresie handlu książką nową nabyte w e-commerce zajmującym się profesjonalną sprzedażą książki nowej
  • Najlepiej, jeśli masz ponad 3-letnie doświadczenie jako Category Owner w branży książki nowej
  • Jesteś absolwentem stacjonarnych studiów wyższych (preferowane: handel, zarządzanie, filologia socjologia, prawo, ekonomia)
  • Zazwyczaj podejmujesz decyzje na podstawie danych ilościowych, pomaga ci w tym podejście analityczne do pracy
  • Pracowałeś już w średniej wielkości firmie e-commerce zajmującej się sprzedażą książek
  • Znasz specyfikę pracy w e-commerce i miałeś już do czynienia z zarządzaniem produktami w sklepie internetowym
  • Nie boisz się wyzwań, odnosisz sukcesy, lubisz kontakty między ludzkie i jesteś otwarty na pomysły innych
  • Pasjonujesz się literaturą i jesteś na bieżąco z polskim rynkiem wydawniczym
  • Posiadasz kontakty z licznymi firmami w branży książki nowej w tym z hurtowniami, wydawnictwami, pisarzami i innymi podmiotami, które dostarczają takie produkty
  • Potrafisz działać szybko i skutecznie, nie boisz się odpowiedzialności i stresu
  • Jesteś kreatywny z dużą inicjatywą własną i samodzielnie podejmujesz decyzje
  • Posiadasz doświadczenie w kontaktach biznesowych na wyższym szczeblu
  • Będziesz pracować w centrali AiK Tezeusz w miejscowości Lubień k. Myślenic od pon-pt
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B i swój samochód

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwijania umiejętności i zdobywania doświadczenia w szybko rozwijającym się zespole, z naciskiem na etykę pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i szeroki wachlarz korzyści
  • Prywatna opieka zdrowotna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Karta Multisport lub miesięczny dodatek na inne zajęcia na siłowni i zajęcia sportowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia
  • Zarobki od 4000 - 6000 zł zł netto w zależności od posiadanych kompetencji
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku (8-16) w centrali firmy w Lubieniu
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Indywidualny budżet na samorozwój
  • Komputer, telefon
  • Własny gabinet urządzony według osobistych preferencji
  • Maksymalnie bezpieczne epidemiologicznie miejsce pracy na terenie wolnym od koronawirusa w otoczeniu gór i lasów Beskidu Wyspowego

Wynagrodzenie:

  • 4000 - 6000 PLN netto + VAT (B2B)

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Antykwariat i Księgarnia Tezeusz sp. z o.o. z siedzibą w Kasinka Mała 657, 34-734 Kasinka Mała (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy