Ta oferta pracy jest nieaktualna od 462 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista - Ekspert ds. Merytorycznej Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Link4

    WYBIERZ FIRMĘ,
    KTÓRĄ BĘDZIESZ MÓGŁ/MOGŁA KSZTAŁTOWAĆ

    Dynamicznie rozwijająca się firma Link4, lider ubezpieczeń direct w Polsce, zwycięzca rankingu na Najlepszego Pracodawcę w Polsce w latach 2013, 2014, 2016 w kategorii duże firmy oraz Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2015 r., poszukuje w związku z powiększaniem Zespołu, osoby na stanowisko:

    Starszy Specjalista - Ekspert
    ds. Merytorycznej Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
    (nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)

    Miejsce pracy: Warszawa

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Weryfikowanie jakości likwidowanych szkód przez innych pracowników w zespole
    • Raportowanie wyników wraz z rekomendacjami do Dyrektora Departamentu
    • Obsługa szkód komunikacyjnych z OC i AC, w szczególności: ustalanie, na podstawie dostępnej dokumentacji szkodowej, odpowiedzialności Spółki w zakresie wypłaty świadczenia lub jej odmowy

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Minimum 3-lata doświadczenia zawodowego w pracy
      na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa oraz orzecznictwa
      sądowego stosowanego w postepowaniu likwidacyjnym
    • Umiejętność analizy danych oraz formułowania wniosków
    • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
    • Skrupulatność, dokładność i odpowiedzialność
    • Dobra znajomość pakietu MS Office

    OFERUJEMY:

    • Pracę w zgranym zespole, samodzielność w działaniu, możliwości rozwoju i realizacji ciekawych wyzwań
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia
      na życie.

    ZOBACZ JAK DOBRZE TU SIĘ PRACUJE – OBEJRZYJ FILM
    www.youtube.com

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając: