Oferta pracy

Starszy specjalista - ekspert ds. operacyjnych

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Katowice, Polska
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

Katowice

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Starszy specjalista/ekspert ds. operacyjnych

Numer ref.: AS_000021190

Twoje zadania:

  • Analiza Klienta Korporacyjnego w obszarze Know Your Customer, analizy Due Diligence
  • Realizacja procesu KYC poprzez zebranie i przygotowanie odpowiedniej dokumentacji oraz odzwierciedlenie procesu w systemach bankowych
  • Analiza dokumentów rejestrowych spółek oraz innych dokumentów udostępnianych przez krajowe rejestry przedsiębiorców
  • Zapewnienie profesjonalnej i wysokiej jakości analizy KYC klienta i odpowiednie udokumentowanie swoich ustaleń
  • Wsparcie analityków CDD w bieżącej pracy
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu KYC/AML
  • Zarządzanie jakością procesu

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Doświadczenie w obszarze Know Your Customer
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność i samodzielność
  • Znajomość aplikacji bankowych
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy