Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista - Ekspert ds. rynków finansowych

VEA Spółka z o.o.O firmie

  • Nowy Świat 5/6
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

VEA Spółka z o.o.

Nowy Świat 5/6

Warszawa

Firmę VEA Private Investments tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku bankowości inwestycyjnej oraz branży nieruchomości. Spółka reprezentuje i obsługuje szerokie grono Klientów w obszarze inwestycyjnym, biznesowym, prawnym, podatkowym oraz w obszarze nieruchomości.
W związku z dynamicznym rozwojem VEA Private Investments poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • bieżący monitoring sytuacji makroekonomicznej, analizy rynku, potencjału gospodarczego
  • przygotowywanie bieżących komentarzy i prezentacji
  • aktywne monitorowanie sytuacji na rynkach finansowych
  • przygotowywanie analiz, raportów i innych informacji zarządczych
  • analiza oferty dot. produktów rynków finansowych
  • praca z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi (m.in. terminal Bloomberg).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: finanse i bankowość lub ekonomia
  • biegła znajomość środowiska Microsoft Excel
  • zainteresowanie oraz bardzo dobra znajomość bieżącej sytuacji na rynkach finansowych
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość zagadnień analizy technicznej i fundamentalnej
  • doświadczenie w zawieraniu transakcji na rynkach finansowych
  • analityczne myślenie i dobra organizacja czasu pracy (konieczność wykonywania wielu zadań jednocześnie)
  • sprawna organizacja czasu pracy
  • mile widziane licencje: Maklera Papierów Wartościowych lub Doradcy Inwestycyjnego, CFA
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie inwestycyjnej – TFI, Domy Maklerskie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • udział w interesujących i pełnych wyzwań projektach
  • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją, chętnych do dzielenia się wiedzą
  • pracę w ścisłym centrum Warszawy: ul. Nowy Świat
  • wszystkie niezbędne narzędzia: komputer, telefon służbowy
  • karta MultiSport

Ogłoszenie archiwalne