Starszy Specjalista / Ekspert ds. Zarządzania Projektami (PMO)

PKO Leasing S.A.

  • Chłodna 52, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Chłodna 52

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planujesz, organizujesz i koordynujesz projekty

  • definiujesz wymagania projektowe i planujesz zakres prac

  • zapewniasz prawidłowa komunikację przy realizacji projektu

  • opracowujesz dokumentację projektową

  • uczestniczysz w planowaniu budżetu i zasobów niezbędnych do realizacji zadań

  • monitorujesz postęp prac, w tym realizację budżetu projektów, oraz weryfikujesz jakość dostarczanych zadań

  • monitorujesz realizację budżetu projektów

  • prezentujesz wyniki projektów oraz kontrolujesz stopień zgodności uzyskanych wyników z założonymi celami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami biznesowymi lub informatycznymi

  • doświadczenie w pracy w obszarze strategii/projektów, mile widziane w branży finansowej w dużej organizacji

  • znajomość metodologii zarządzania projektami oraz zwinnych metodyk realizacji projektów informatycznych potwierdzone odpowiednimi certyfikatami

  • komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole

  • podstawowa wiedza nt. finansów projektów

  • samodzielność w organizacji pracy i odpowiedzialność za realizację zadań

  • pozytywna energia

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce

  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności

  • wynagrodzenie wraz z systemem premiowym uzależnionym od realizacji celów okresowych

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, platforma myBenefit, pakiet multisport, Pracowniczy Program Emerytalny

  • dogodną lokalizacje miejsca pracy (blisko linii M2)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • aplikacja treści audio

  • działania wellbeingowe

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Przewiń do profilu firmy

Co się stanie, po kliknięciu "APLIKUJ"?

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie,

żeby umówić się na rozmowę rekrutacyyjną. Do usłyszenia!