Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista Google Ads

HoliniO firmie

13 80024 900 netto (+ VAT) / mies.
  • Tallinn, Estonia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz tworzyć i realizować strategie Google Ads dla swoich klientów. Obejmuje to wyznaczanie celów, budowanie i zarządzanie kampaniami Google Ads, analizę danych, testowanie, copywriting, oraz stałe uczenie się,

  • Będziesz regularnie rozmawiać z klientami, aby aktywnie dzielić się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą, definiować cele, monitorować wyniki i pomagać w rozwoju biznesu klientów,

  • Będziesz współpracować z członkami naszego zespołu przy tworzeniu strategii, badaniach, analizach i działaniach optymalizacyjnych,

  • Będziesz stale dbać o to, by być na bieżąco z najnowszymi narzędziami i metodami marketingu cyfrowego.

  • I pamiętaj! W Holini nie ma Project Managerów. Account Managerowie (w tym przypadku może będziesz to właśnie Ty) zajmują się całą komunikacją z klientem.

Nasze wymagania

  • Posiadasz przynajmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia w pracy z Google Ads oraz mocne zaplecze w marketingu cyfrowym,

  • Mówisz płynnie po angielsku ("pretty good" może nie wystarczyć),

  • Bardzo dobra organizacja to podstawa Twojej codziennej pracy, dzięki czemu zwracasz uwagę na detale

  • Swoje założenia opierasz o dane, statystyki i liczby, a nie wewnętrzne przeczucia,

  • Rewelacyjnie zarządzasz priorytetami, skupiając się na realizacji celu,

  • Potrafisz sformułować swoje stanowisko w przekonujący dla klienta sposób,

  • Jesteś osobą proaktywną, z dużą dawką automotywacji, która załatwia sprawy na czas, nie potrzebując nad sobą stałej kontroli,

  • Wierzysz, że stałe pogłębianie wiedzy doprowadzi Cię do perfekcji (czytasz ciekawe blogi, słuchasz podcastów bądź uczestniczysz w branżowych konferencjach),

  • Traktujesz swoją pracę poważnie, ale nie “zbyt poważnie” - czyli po prostu lubisz się dobrze bawić i masz poczucie humoru,

  • to całkiem możliwe, że szukamy właśnie Ciebie :)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe wynosi 2700 - 5400€ net B2B. Dodatkowo, Holini oferuje miesięczną premię, która jest wyliczana na podstawie Twojego portfolio klientów.

  • Holini stawia pracowników na pierwszym miejscu. Dbają o ich dobre samopoczucie, zachowanie balansu pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, oraz upewniają się, że nie robisz niepotrzebnych nadgodzin. Każdy Account Manager prowadzi około 7 klientów, co daje dużą przestrzeń do tego, by skupiać się na realizacji celu, przy zachowaniu wysokiej produktywności oraz satysfakcji z pracy.

  • Twój głos ma znaczenie dla całego zespołu Holini. Jeśli masz jakieś pomysły lub obserwacje - podziel się nimi ze swoimi współpracownikami, a oni chętnie wdrożą je w życie.

  • Dostaniesz dużo miejsca na rozwój osobisty (budżet podstawowy wynosi 1000€ rocznie, ale jeśli są jakieś inne kursy i konferencje, które mogą być kluczowe dla podniesienia Twojej efektywności w pracy, powiedz to głośno - na pewno coś da się zrobić;) ).

  • Możesz pracować w pełni zdalnie z każdego miejsca na świecie, ale cały zespół będzie szczęśliwy widząc Cię raz w miesiącu w Tallinie przez kilka dni, ponieważ starają się być blisko siebie bez względu na odległość.

  • Otrzymasz również regularny mentoring z liderem zespołu i wsparcie PPC, jeśli będą przypadki, które będą wymagać omówienia.

  • Więc... jak brzmi ta oferta dla Ciebie? Chcesz zostawić tu swoje CV? :) Jeśli tak, skorzystaj z przycisku poniżej, czekam na Twoją aplikację.

Holini

Witaj Mistrzu Google Ads!

Tym razem przedstawiamy Ci ofertę od estońskiej firmy Holini, butikowej agencji PPC, która pomaga firmom na całym świecie prowadzić stały rozwój biznesu poprzez marketing oparty na danych. Prowadzą oni kampanie Google Ads i Facebook Ads dla średnich i dużych organizacji (dysponując budżetem rzędu 20 000 - 150 000€ na klienta) i zapewniają doradztwo z zakresu Google Analytics i Google Tag Manager.

O jakości ich pracy świadczą takie osiągnięcia jak nota 4,9 na Clutch, czy poziom certyfikacji Premier Google Partner. Możesz mieć więc pewność, że Holini rządzi światem cyfrowego marketingu!

Holini działa w Tallinie od 2016 roku, i choć rozwijają się szybko, to w bardzo przemyślany sposób skalują swoją organizację. Ostatnie potrzeby, związane z rozwojem koszyka klientów spowodowały, że ten wspaniały estoński team poszukuje do swoich szeregów Starszego Specjalisty Google Ads!

Obecnie zespół Holini to 8 osób, które w codziennej pracy kierują się wartościami takimi jak:

- Wiara w ludzi,

- Radość z tego, co robią,

- Otwartość na stały rozwój,

- Budowanie trwałych relacji,

- Uczciwość wobec współpracowników i klientów

- Dostarczanie wysokiej wartości swoją pracą.

Przewiń do profilu firmy

Twój tydzień pracy w Holini zależy od Ciebie i Twojej organizacji czasu, ale dla przykładu, może to wyglądać w ten sposób:

  • Niektórzy Account Managerowie wolą poświęcić jeden dzień, w którym wykonują wszystkie "calle" z klientami, po to, by inne dni były "wolne od spotkań". Dzięki temu mogą planować swoją pracę bardziej elastycznie.

  • Jest też inny sposób: możesz poświęcić każdy dzień innemu klientowi i w pełni skupiać się na projekcie dla niego.

  • Nikt w Holini nie będzie Ci dyktował, z której opcji skorzystać, to naprawdę zależy od Twoich preferencji, jaki tryb pracy sobie wybierzesz, by być najbardziej efektywnym.

Jedynymi "stałymi" każdego tygodnia są:

  • 1) Poniedziałkowe spotkanie poranne, na których omawiane są m.in ważne dla całej firmy kwestie. Oprócz tego, zespół rozmawia o tym, co ciekawego działo się podczas weekendu oraz dzieli się rekomendacjami ze świata książek czy Netflixa.

  • 2) Piątkowe spotkanie popołudniowe, na których zamawiany jest lunch (oczywiście na koszt firmy) i omawiane są wszelkie nowe spostrzeżenia, potencjalne strategie, procesy, itp.