Oferta pracy

Starszy Specjalista Help Desk

Sunreef Venture S. A.O firmie

  • Tarcice 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Sunreef Venture S. A.

Tarcice 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział lub samodzielne prowadzenie licznych projektów informatycznych

  • wspieranie pracowników firmy w obszarze obsługi i konfiguracji sprzętu komputerowego oraz infrastruktury sieciowej

  • obsługa serwerów i systemów informatycznych wykorzystywanych w firmie

  • kontakt z kontrahentami w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania dla pracowników firmy

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • zainteresowanie nowymi technologiami w obszarze IT

  • znajomość środowiska Microsoft i sprzętu komputerowego

  • otwartość i chęć rozwoju

  • zaangażowanie

  • samodzielność i odpowiedzialność w realizowanych zadaniach

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.

Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz biurowych, w tym: projektantów, inżynierów, techników i serwisantów i wciąż zwiększa zatrudnienie, z uwagi na ciągły wzrost sprzedaży i ilość nowych projektów.

Dotychczas stocznia zwodowała ponad 160 w pełni spersonalizowanych jachtów, które pływają po wodach całego świata.

Sunreef Yachts jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów, reprezentujących polski przemysł jachtowy na wielu międzynarodowych targach nautycznych m.in. w Monaco, Cannes, Miami, Dubaju, Fort Lauderdale, Katarze czy Singapurze.

Przewiń do profilu firmy