Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista inżynieryjno-techniczny

INSTYTUT BADAWCZY DRÓG I MOSTÓW

Instytutowa 1

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy kandydata na stanowisko starszego specjalisty inżynieryjno – technicznego w Jednostce Oceny Technicznej IBDiM.

  • Miejsce wykonywania pracy: Instytut Badawczy Dróg i Mostów, 03-302 Warszawa, ul. Instytutowa 1.

  • Warunki pracy: Praca w biurze w wymiarze pełnego etatu: 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 16.00 (ruchomy czas pracy).

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno - techniczne stanowiska pracy: Wydzielone pomieszczenie, komputer, sprzęt biurowy.

Nasze wymagania

  • Wymagania związane ze stanowiskiem pracy niezbędne:

  • wykształcenie: wyższe techniczne, kierunek: inżynieria lądowa, budownictwo,

  • staż budowlany,

  • ogólna wiedza na temat zasad wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu, potwierdzona zaliczeniem testu kompetencyjnego w siedzibie IBDiM,

  • znajomość obsługi komputera (w szczególności pakietu MS Office),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

  • Wymagania dodatkowe - mile widziane:

  • wiedza na temat praktyki budowlanej,

  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu, nadzorze, utrzymaniu lub budowie dróg i mostów,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,

  • publikacje,

  • umiejętność analizy ryzyka.

  • Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys,

  • kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe,

  • kopie dokumentów potwierdzających przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

  • Termin i miejsce składania dokumentów: Dokumenty kandydaci mogą składać w Dziale Kadr, w siedzibie IBDiM, Warszawa (pokój 110) w terminie do 22 lipca 2022 roku.

  • Inne informacje: Oferty niespełniające wymogów formalnych i otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data stempla pocztowego). Wymagane dokumenty, tj. życiorys, oświadczenia i formularz testu kompetencyjnego powinny być opatrzone własnoręcznym podpisem. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie i formie rozmowy wstępnej. Przekazane oferty nie będą zwracane. Oferty otrzymane po terminie lub odrzucone zostaną zniszczone.

  • Dodatkowe informacje dotyczące naboru można uzyskać pod nr tel.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3 miesięczny okres próbny,

  • stanowisko na podstawie spełnienia wymagań formalnych, określonych w Regulaminie wynagradzania w IBDiM (starszy specjalista lub główny specjalista),

  • udział w pracach związanych z oceną techniczną wyrobów budowlanych wprowadzanych do obrotu na rynku polskim i europejskim,

  • możliwość doskonalenia wiedzy i umiejętności oraz rozwoju osobistego i zawodowego,

  • dobrą atmosferę pracy.

O nas

Instytut Badawczy Dróg i Mostów jest wiodącą w kraju placówką naukowo-badawczą zajmującą się problematyką infrastruktury komunikacyjnej. Potwierdzeniem rangi Instytutu jest kategoria naukowa A, którą IBDiM otrzymywał w dotychczas przeprowadzonych ocenach parametrycznych jednostek naukowych. Instytut jest nadzorowany przez Ministra Infrastruktury.

Działalność Instytutu jest ukierunkowana na rozwój nauki i praktyczne zastosowania wyników badań. Prowadzone badania naukowe i prace rozwojowe dotyczą budowy i utrzymania obiektów komunikacyjnych, a zwłaszcza dróg i drogowych obiektów mostowych, kolejowych obiektów inżynieryjnych oraz budowli podziemnych. Działalność badawcza Instytutu obejmuje zagadnienia materiałowe, technologiczne, ekonomiczne i ekologiczne.