Oferta pracy

Starszy Specjalista IT - DevOps Engineer - service mesh

ING Bank Śląski S.A.O firmie

ING Bank Śląski S.A.

Sokolska 34

Katowice

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: EM_0052417

Dlaczego warto z nami pracować:

Cyfrowe serce ING bije w Pionie Tech. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru nie tylko dla naszych klientów, ale również dla specjalistów IT. Nasze priorytety oddają to, jak łączymy potrzeby i oczekiwania obu tych grup.

Priorytety Tech:

  • Dostępność i stabilność platform
  • Motywacja pracowników i komfortowe środowisko pracy
  • Efektywność operacyjna
  • Digitalizacja i działania na rzecz Klienta
  • Bezpieczeństwo i kontrola ryzyka

Twoje zadania:

  • Będziesz aktywnie uczestniczył w utrzymaniu i rozwoju aplikacji oraz technologii w obszarze integracji serwisów i aplikacji (nowoczesny Service Mesh)
  • Będziesz rozwijał narzędzia i praktyki DevOps dedykowane dla technologii utrzymywanych w ramach zespołu (KeyCloak, Kafka, WSO2 ESB, Consul, Flink) jak i automatyzował czynności operacyjne w ramach technik Infrastructure as code, Configuration as code
  • Codziennie będziesz współpracował z programistami
  • Będziesz wspierał wewnętrznych klientów zespołu poprzez codzienna analizę i rozwiązywanie zgłoszonych zapytań przekazywanych przez zespoły developerskie
  • Będziesz zapewniał wysoką dostępność utrzymywanych serwisów poprzez ulepszanie funkcjonujących rozwiązań oraz automatyzacje czynności operacyjnych
  • Będziesz współtworzył nowe rozwiązania w ramach projektów przemian technologicznych w Banku (np. migracja do Cloud)

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Zastanawiasz się nad pracą w ING?
Otrzymuj powiadomienia o dopasowaniu Twojego profilu do naszych ofert od Emplobota >>

Nasze oczekiwania:

  • Dobre zrozumienie praktyk i narzędzi DevOps (Continuous Delivery, IaC)
  • Znajomość środowiska Linux/Unix
  • Dobra znajomość jednego z języków skryptowych (Bash, Python, PowerShell, Perl)
  • Nieustana chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez naukę nowych praktyk i narzędzi w opisanej domenie
  • Umiejętność analizy logów JVM
  • Podstawowa znajomość technologii konteneryzacji (Docker, Kubernetes)

Mile widziane:

  • Znajomość Apache Kafka/Consul/KeyCloak/WSO2 ESB/Apache Flink
  • Praktyczna znajomość technologii i serwisów chmur publicznych
  • Doświadczenie programistyczne (Java)

Ogłoszenie archiwalne