Oferta pracy

Starszy Specjalista IT ds. Aplikacji Biznesowych

Lorenz Services sp. z o.o.

  • Sady (pow. poznański)

    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Google Cloud Platform

  • Google workspace

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozwój rozwiązań IT (aplikacji i systemów), uczestnictwo w projektach i wdrażanie zmian w zakresie systemów do komunikacji i współpracy

  • odpowiedzialność za wewnętrzne utrzymanie i rozwój rozwiązań chmurowych takich jak: Google workspace (G Suite), Google Cloud Platform (GCP), intranet

  • koordynacja pracy dostawców zewnętrznych w zakresie wspieranych rozwiązań

  • prowadzenie i uczestnictwo w projektach międzynarodowych, wdrażanie najnowszych modułów oraz dostosowywanie funkcjonalności do potrzeb użytkowników

  • utrzymanie dokumentacji technicznej

  • wdrażanie nowych funkcjonalności, modułów w ramach wspieranych rozwiązań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (techniczne/informatyczne)

  • doświadczenie w administracji i utrzymaniu systemów informatycznych (preferowany Google workspace (G Suite) and Google Cloud Platform (GCP)

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych (mile widziane rozwiązania chmurowe)

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu i utrzymaniu rozwiązania intranetowego

  • doświadczenie w korzystaniu i tworzeniu dokumentacji technicznej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • mile widziana podstawowa znajomość obszaru tworzenia skryptów i programowania

  • umiejętność przekładania koncepcji i wymagań biznesowych na funkcjonalności administrowanych systemów

To oferujemy

  • wykorzystanie znajomości języka angielskiego w praktyce każdego dnia

  • współpracę z dostawcami, możliwość uczestnictwa w programach pilotażowych

  • udział w konferencjach i szkoleniach

  • dofinansowanie nauki języków obcych

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (możliwość rozpoczynania pracy w przedziale 6:45 - 9:00)

  • zorganizowany dojazd do pracy autobusem firmowym (15 minut z Ogrodów)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

Czego potrzeba, aby stworzyć najlepsze snacki? Pasji, zaangażowania i radości tworzenia. To właśnie one najlepiej opisują nasz zespół ludzi, którzy z zapałem i energią mierzą się z wyzwaniami.

Jesteśmy Lorenz Snack-World, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Produkujemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i inne słone przekąski i sprzedajemy je w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółki Grupy Lorenz znajdują się w Niemczech, Polsce, Rosji i Austrii. Chcesz pracować z nami dla takich marek jak Crunchips, Lajkonik czy Monster Munch?

Przewiń do profilu firmy