Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista IT - Inżynier DevOps

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • DevOps

  • Continuous Delivery

  • IaC

  • Docker

  • Kubernetes

O projekcie

Dlaczego warto z nami pracować:

Cyfrowe serce ING bije w Pionie Tech. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru nie tylko dla naszych klientów, ale również dla specjalistów IT. Nasze priorytety oddają to, jak łączymy potrzeby i oczekiwania obu tych grup.

Priorytety Tech:

- Dostępność i stabilność platform

- Motywacja pracowników i komfortowe środowisko pracy

- Efektywność operacyjna

- Digitalizacja i działania na rzecz Klienta

- Bezpieczeństwo i kontrola ryzyka

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój, zarządzanie i testowanie narzędzi DevOps dedykowanych dla technologii chmurowych jak i automatyzujących czynności operacyjne w ramach technik Infrastructure as code, Configuration as code
  • Przygotowywanie templates i skryptów to celem zapewnienia wspólnych, efektywnych standardów deploymentu infrastruktury i aplikacji w chmurze i wewnętrznym klastrze Kubernetes
  • Codzienna współpraca z programistami, architektami i zespołami – wypracowywanie optymalnych rozwiązań w obszarze rozwiązań Cloud Native w ramach organizacji
  • Organizacja warsztatów w ramach których można szerzyć i przekazywać wiedzę o przyjętych standardach i technikach w ramach architektury Cloud Native

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre zrozumienie praktyk i narzędzi DevOps (Continuous Delivery, IaC, Docker, Kubernetes)
  • Praktyczne umiejętności związanie z rozwojem i dostarczaniem aplikacji w chmurach publicznych
  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków skryptowych (np. Bash, PowerShell), gotowość do nauki kolejnych
  • Znajomość Python i JavaScript w stopniu umożlwiającym tworzenie nowych funkcji
  • Nieustana chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez naukę nowych praktyk i narzędzi w opisanej domenie

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Benefity

  • elastyczny czas pracy

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: EM_0062133

Starszy Specjalista IT - Inżynier DevOps, wielkopolskie