Oferta pracy

Starszy Specjalista IT

AUTODOC LOGISTICS Sp. z o.o.

  • Kablowa 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Kablowa 1

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • SQL

  • HTML

  • PHP

  • Windows Server

  • Active Directory

  • DHCP

Mile widziane

  • ERP

  • Enova

  • NAVision

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania struktury informatycznej firmy;

  • Nadzór nad harmonogramem powierzonych projektów;

  • Tworzenie dokumentacji oraz dbanie o jej aktualność

  • Zapewnienie przepływu informacji w zespole oraz z użytkownikami

  • Diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów programowych oraz sprzętowych użytkowników;

  • Wsparcie pracy pozostałych członków IT;

  • Automatyzacja powtarzalnych zadań;

  • Nadzór nad utylizacją sprzętu komputerowego oraz nad procesem reklamacji sprzętu IT.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym; (6:00-14:00; 14:00-22:00);

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - kierunkowe (preferowane kierunki: technik informatyk);

  • Doświadczenie w pracy w obszarze IT;

  • Umiejętność zarządzanie zespołem;

  • Praktyczna znajomość Python, SQL, HTML5, PHP;

  • Praktyczna znajomość systemów Windows, Windows Server 2012+, Active Directory, DHCP.

  • Znajomość j. rosyjskiego i/lub j. angielskiego;

  • Znajomość systemu Linux;

  • Znajomość systemów ERP, Enova, NAVision.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • W pełni finansowane ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną;

  • Możliwość rozwoju Twoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach organizowanych zarówno przez firmę jak i tych inicjowanych przez Ciebie;

  • Świetną atmosferę, pyszną kawę, eventy - niespodzianki;

  • Pracę w nowej, naprawdę dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji (w poprzednim roku awansowaliśmy 94 osoby, a nasz zespól powiększył się o 540 kolejnych nowych pracowników w porównaniu do poprzedniego roku).

Od zera do setki - odkąd AUTODOC został założony w 2008, uplasował się na pozycji lidera internetowej sprzedaży części samochodowych w Europie. Dzięki silnej orientacji na klienta i dostosowanej na popyt gamie produktów, która obejmuje obecnie około 2,5 miliona części i akcesoriów od 870 producentów dla 166 marek samochodów, dążymy do utrzymania tego pomyślnego kursu, ciągłego doskonalenia i dalszego wzmacniania naszej pozycji rynkowej.

AUTODOC Logistics Sp. z o.o. to ulokowane w Szczecinie centrum logistyczne wchodzące w skład Grupy AUTODOC. Cały czas dynamicznie się rozwijamy i zwiększamy swoją powierzchnię operacyjną, dlatego szukamy kandydata, który nie tylko zechce się z nami rozwijać, ale też będzie wspierać nas w naszych codziennych działaniach na stanowisku: Fotograf Produktowy.

Przewiń do profilu firmy