Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista IT

Mercury Computer Maciej Bednarski Sp. J.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i administracja systemami serwerowymi oraz infrastrukturą IT.

  • Wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (L2/L3).

  • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych.

  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lat doświadczenia zawodowego w tym co najmniej 2 lata doświadczenia pracy na stanowisku administratora systemów Windows bądź pokrewnych.

  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows Server (2012-2019) oraz Windows (7-10).

  • Znajomość systemów pocztowych MS Exchange lub Postfix.

  • Doświadczenie w administracji Active Directory, Office 365.

  • Doświadczenie w zarządzaniu hostami Vmware lub Hyper-V.

  • Wiedza z zakresu technologiach sieciowych TCP/IP, DNS, DHCP, VPN, VLAN.

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy z nowych obszarów.

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji i pisania procedur obsługi oraz instalacji systemów informatycznych.

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w systemach operacyjnych rodziny Unix/Linux.

  • Znajomość i doświadczenie w konfiguracji urządzeń Fortinet.

  • Znajomość zagadnień odzyskiwania danych z nośników magnetycznych i SSD.

  • Doświadczenie w konfiguracji i administracji bazami danych MSSQL, MySQL lub PostgreSQL.

To oferujemy

  • Pracę w fajnym, zgranym zespole.

  • Samochód służbowy.

  • Telefon i internet.

  • Szkolenia.

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań.