Oferta pracy

Starszy Specjalista IT

Weber-Stephen Products Sp. z o.o.O firmie

Weber-Stephen Products Sp. z o.o.

Guido Henckela Donnersmarcka 19

Zabrze

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Windows Server

  • Citrix XenApp

  • Vmware

  • Hyper-V

  • SQL

O projekcie

Do naszej nowo powstającej fabryki w Zabrzu, poszukujemy Starszego Specjalisty ds. IT, który będzie pierwszym punktem kontaktu i wsparcia dla pracowników w Polsce, z linią raportowania do Team Leadera Shared Service EMEA w Pradze.

Osoba, która dołączy do naszego zespołu będzie miała niepowtarzalną okazję, aby tworzyć i wdrażać procesy od podstaw i tym samym mieć realny wpływ na kształt i działanie naszej organizacji.

Jeżeli chcesz wspólnie z nami wyruszyć w niesamowitą podróż do świata grillowania, być częścią unikalnego zespołu, a jednocześnie marzysz o tym, aby wykorzystać swoje pokłady energii i kreatywności - to miejsce będzie dla Ciebie idealne!

Twój zakres obowiązków

  • Budowa infrastruktury informatycznej dla nowo powstającej inwestycji produkcyjnej (biura oraz hala produkcyjna) w oparciu o istniejące standardy firmowe

  • Opracowanie, wdrożenie i nadzorowanie dokumentacji i procedur dotyczących obsługi komputerów stacjonarnych i korzystania z sieci

  • Bieżące wspieranie użytkowników w zakresie sprzętu i oprogramowania IT oraz przygotowywanie i konserwacja stanowisk roboczych

  • Identyfikacja problemów technicznych i dobór odpowiednich narzędzi/zasobów do ich rozwiązania

  • Instalacja sprzętu i aplikacji przy użyciu wybranej technologii dystrybucji oprogramowania

  • Wdrożenie i aktualizację bazy sprzętu komputerowego

  • Rozwiązywanie problemów z siecią wewnętrzną i powiązanymi systemami

  • Rozwiązywanie problemów z kamerami przemysłowymi i powiązanymi systemami

  • Rozwiązywanie problemów z drukarkami etykiet, pistoletami RF i ich połączeniem z SAP

  • Wsparcie w testowaniu produktów związanych z IoT

  • Nadzór nad bezpieczeństwem teleinformatycznym zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • Monitorowanie rynku pod kątem najnowszych trendów, zagrożeń w obszarze IT i opracowywanie stosownych rekomendacji

  • Kontakt z dostawcami i realizację zamówień na potrzeby działu IT

Nasze wymagania

  • Kompleksowa wiedza i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej

  • Znajomość obsługi technologii sieciowych, MS Windows Server, Microsoft Office 365, Citrix XenApp, Skype, Vmware, Hyper-V i baz danych SQL

  • Podstawowa umiejętność obsługi systemów Windows Server, w tym aktualizacji

  • Podstawowa znajomość obsługi Active Directory, w tym tworzenia i usuwania kont

  • Umiejętność administracji Office 365

  • Znajomość obsługi i konserwacji drukarek etykiet

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Doświadczenie w zdalnym wspieraniu procesów IT i zdalnym rozwiązywaniu problemów użytkowników

  • Zdolności do analizy źródłowej problemu i proponowania stosownych rozwiązań

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętności pracy w zespole

Mile widziane

  • Umiejętność tworzenia raportów Service Now, dashboardów i CMDB

  • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa IT

  • Certyfikacja Cisco (Cisco Certified Networking Associate) - poziom podstawowy

  • Doświadczenie z Ivanti LanDesk, IoT Bluetooth i WiFi

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • Welcome Box

  • Program VIP Whirpool

  • System kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń

  • Akademia Grillowania

  • Premia roczna

Etapy rekrutacji
1

Analiza otrzymanych aplikacji i wywiad telefoniczny.

2

Spotkanie z pracownikiem HR i Przełożonym.

3

Spotkanie dodatkowe/uzupełniające - tylko jeśli konieczne.

4

Złożenie oferty pracy i feedback dla pozostałych aplikantów.

Już od 1952, kiedy to wynaleźliśmy grilla w kształcie kuli, nieustannie rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbogatszą ofertą w branży, Weber, jest dzisiaj synonimem innowacyjnych produktów najwyższej klasy. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach dzielimy się naszą pasją, dając ludziom radość i zachęcając do wspólnego spędzania czasu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy