Oferta pracy

Starszy Specjalista/ka ds. Rozwoju Rynku

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca od wtorku do soboty w godzinach 12-20 lub późniejszych

  • Bliska współpraca z zespołami Premium Spirits oraz HoReCa

  • Kluczowi Klienci: Koktajlbary, Kluby, Kluby nocne, Eventy

  • Odpowiedzialność za kluczowe wskaźniki (Sprzedaż, Dystrybucja, Widoczność)

  • Obsługa aktualnych klientów Coca-Cola HBC ze szczególnym uwzględnieniem portfolio Premium Spirits

  • Pozyskiwanie nowych klientów z kanału HoReCa

  • Implementacja aktywacji marketingowych

  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych

Nasze wymagania

  • Otwartość na pracę w godzinach popołudniowych i wieczornych

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)

  • Znajomość branży HoReCa

  • Znajomość kategorii alkoholi w Polsce

  • Nastawienie na rezultat

  • Chęć do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji i swojej efektywności

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiająca dalszy rozwój w organizacji

To oferujemy

  • Jasną wizję rozwoju zawodowego

  • Narzędzia niezbędne do pracy (min. Ipad, auto)

  • Szeroki system szkoleń

  • Pełne wsparcie niezbędne do realizacji zadań

  • Szereg benefitów pozapłacowych (min. ubezpieczenie zdrowotne, deputaty, zniżki na przyjemności)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Słowo wstępu o stanowisku

Rola Specjalisty ds. Rozwoju Rynku leży w sercu Coca-Cola HBC. Jest to praca, której rezultaty można zobaczyć każdego dnia. Jako Specjalista ds. Rozwoju Rynku będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż szerokiego portfolio najbardziej znanych marek napojów na świecie. Jak i marek lokalnych na swoim podległym terenie.

Bądź twarzą Coca-Cola HBC spotykając się codziennie z naszymi klientami. W dynamicznym środowisku pracy będziesz stale podnosił/a swoje umiejętności, stosując najlepsze praktyki rynku FMCG w zakresie sprzedaży i obsługi klienta. Będzie to miało realne przełożenie na wyniki oraz na budowanie długotrwałych, opartych na zaufaniu, relacji z klientami. Wraz z twoim zespołem - wspierających się wzajemnie profesjonalistów-będziesz rozwijać się w dynamicznym, wymagającym, ale przede wszystkim satysfakcjonującym środowisku pracy.

O Twoim nowym zespole

Jesteśmy rodziną liczącą ponad 28 tys. pracowników, z których każdy jest sekretnym składnikiem Coca-Cola HBC - jednego z największych producentów napojów na świecie. Nasza codzienna misja to dostarczanie ponad 600 milionom konsumentów wybranych marek, z gamy ponad 190 kultowych napojów, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy utalentowanym zespołem, który odnosi wybitne sukcesy codziennie ucząc się i zwyciężając w 28 krajach na 3 kontynentach, dzięki lokalnym zespołom, które silnie się wspierają.