Oferta pracy

Starszy specjalista /-ka ds. zakupów

PWPW S.A.

PWPW S.A.

Świętojerska 3/5

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Proaktywna współpraca z biznesem, w celu wypracowania i rozwijania strategii dla wybranych kategorii zakupowych IT

  • Współpraca z dostawcami zagranicznymi i krajowymi obszaru IT

  • Samodzielne przygotowywanie dokumentacji zakupowej, pozyskiwanie i ocena ofert oraz przygotowywanie umów z dostawcami obszaru IT. Procesy zakupowe w PWPW nie podlegają ustawie o zamówieniach publicznych

  • Prowadzenie negocjacji cenowych i warunków handlowych

  • Koordynowanie procesów zakupowych oraz prowadzenie dokumentacji procesów zakupowych, zgodnie z regulacjami Spółki

  • Optymalizacja procesów zakupowych, udoskonalanie narzędzi zakupowych

  • Analiza i konsolidacja zapotrzebowania Spółki w zakresie potrzeb IT

  • Rozpoznanie rynku i budowanie bazy dostawców oraz poszukiwanie alternatywnych dostawców

  • Przygotowywanie raportów i analiz (cyklicznych i ad-hoc)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu tworzenia umów handlowych. Preferowana wiedza z zakresu umów kontraktujących usługi, infrastrukturę, licencję, utrzymanie i oprogramowanie IT

  • Znajomość technik i narzędzi zakupowych, formuł cenowych, wymagań prawnych, zagadnień związanych z handlem międzynarodowym

  • Wysokie umiejętności w zakresie komunikacji i prowadzenia negocjacji, potwierdzone sukcesami

  • Efektywna umiejętność zarządzania projektami zakupowymi i harmonogramem realizacji zadań

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne prowadzenie negocjacji i zawieranie umów (B2/C1) w środowisku międzynarodowym – warunek konieczny

  • Samodzielność, zaangażowanie w realizację celów Spółki, odpowiedzialność

  • i nastawienie na współpracę

Mile widziane

  • współpraca w środowisku międzynarodowym

  • praktyczna znajomość rynku dostawców oraz producentów z obszaru IT

To oferujemy

  • Dobra atmosfera

  • Ciekawe projekty

  • Stabilne zatrudnienie

  • Świetne połączenia komunikacyjne

  • Dofinasowanie do karty MultiSport Plus

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku