Ta oferta pracy jest nieaktualna od 449 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista Kontroli Jakości

  • Duchnice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-01-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czytaj więcej
    MIEJSCE PRACY: Duchnice (pow. warszawski zachodni)

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • wykonywanie badań fizykochemicznych i bioanalitycznych w oparciu o odpowiednią dokumentację w celu dostarczenia informacji o badanych produktach oraz materiałach wyjściowych
    • planowanie i wykonywanie walidacji i transferu metod fizykochemicznych i bioanalitycznych wraz z przygotowywaniem związanej z tym dokumentacji
    • weryfikacja i sprawdzanie wyników analiz oraz dokumentacji walidacyjnej i transferowej zgodnie z obowiązującymi procedurami
    • uczestnictwo w tworzeniu i rozwijaniu systemów GMP w Laboratorium Kontroli Jakości
    • pobieranie i rejestracja próbek wody, pary czystej, gazów, surowców, półproduktów, wyrobów gotowych do badań analitycznych i mikrobiologicznych
    • opracowywanie standardowych procedur, instrukcji i metod analitycznych oraz przeprowadzanie z nich szkoleń
    • wykonywanie konserwacji, kalibracji i kwalifikacji aparatury laboratoryjnej zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami
    • nadzorowanie pracy laborantów i młodszych specjalistów w ramach wyznaczonego zadania

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe ze specjalizacją w dziedzinie: biotechnologii, biologii, biochemii, chemii lub naukach pokrewnych
    • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy laboratoryjnej (w środowisku regulowanym)
    • znajomość technik analitycznych fizyko-chemicznych stosowanych do oceny leków biologicznych, m.in. takich jak: chromatografia jonowymienna (HPLC, UPLC), testy identyfikacyjne, spektrofotometria UV/VIS, elektroforeza kapilarna
    • znajomość technik analitycznych dotyczących pracy z białkami terapeutycznymi takich jak: techniki elektroforetyczne, RT- PCR, ELISA, HCP,
    • doświadczenie w pracy w laboratorium komórkowym będzie dodatkowym autem
    • znajomość technik farmakopealnych używanych do testowania materiałów wyjściowych
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
    • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
    • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego