Oferta pracy

Starszy Specjalista Kontroli Jakości - Mikrobiolog

GSKO firmie

GSK

Grunwaldzka 189

Poznań

Fabryka GSK w Poznaniu jest wiodącym, globalnym producentem tabletek, kapsułek, kremów i maści. Obecnie, każdego dnia w fabryce wytwarzanych jest 8,7 mln tabletek i 1,3 mln kapsułek, które są eksportowane do 131 krajów na świecie. Oznacza to, że co sekundę pacjenci na całym świecie przyjmują 100 tabletek i 15 kapsułek wyprodukowanych w naszej fabryce.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista Kontroli Jakości - MikrobiologNumer ref.: 273967

Główne obowiązki:

  • Nadzór nad mikrobiologicznym badaniem produktów leczniczych, materiałów wyjściowych oraz monitoringu środowiska wraz z oceną ich jakości,
  • Analiza problemów jakościowych oraz dostarczanie rozwiązań dla tematów związanych z aspektami mikrobiologicznymi
  • Udział w dochodzeniach wyjaśniających w przypadku uzyskania wyniku nietypowego, niezgodnego ze specyfikacją w zakresie badań mikrobiologicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji operacyjnej, walidacyjnej
  • Przygotowywanie i opiniowanie wymagań specyfikacji w zakresie badań mikrobiologicznych
  • Udział w inspekcja regulacyjnych
  • Dostarczanie ekspertyzy mikrobiologicznej dla wszystkich obszarów fabryki

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe mikrobiologiczne lub pokrewne biologiczne (mile widziany doktorat)
  • Doskonała znajomość wytycznych farmakopei i GMP,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej/spożywczej
  • Znajomość norm, zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością,
  • Wiedza w zakresie stosowanych technik mikrobiologicznych,
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, sumienność,
  • Biegła znajomość specjalistycznego języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i otwartość na nowe wyzwania
  • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań do obszaru mikrobiologii

Oferujemy:

  • Możliwość wprowadzania usprawnień do dotychczasowych metod realizacji zadań
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowania wakacyjne oraz rekreacyjne)
  • Możliwości rozwoju w roli oraz w strukturach firmy
  • Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • Bezpłatny parking dla samochodów i rowerów
  • Codziennie świeże owoce i warzywa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy