Oferta pracy

Starszy Specjalista/Koordynator Działu Jakości

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z branży produkcyjnej/technicznej, poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad standardami jakościowymi i prawidłowym funkcjonowaniem Systemu Zarządzania Jakością
  • Konstruowanie, wdrażanie i nadzór nad realizowaniem procedur utrzymania jakości
  • Dbałość o odpowiednią jakość produkowanych towarów
  • Planowanie, przeprowadzanie i dokumentowanie audytów wewnętrznych
  • Przeprowadzenie niezbędnych szkoleń wewnętrznych dla pracowników z zakresu SZJ
  • Reprezentowanie firmy podczas udziału w audytach certyfikujących
  • Nadzór nad realizacją niezbędnych działań korygujących, doskonalących oraz po audytowych
  • Opracowywanie informacji i analiz z zakresu działalności departamentu zapewnienia jakości
  • Wspieranie we wprowadzaniu LEAN Management w strukturach firmy
  • Koordynowanie pracy działu jakości

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania jakością w firmie produkcyjnej
  • Wiedza z zakresu zarządzania jakością ISO 9001
  • Doświadczenie w branży technicznej oraz zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego jest mile widziana
  • Umiejętność definiowania potrzeb organizacji w zakresie SZJ

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju organizacji
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Nowoczesny zakład w świeżo otwartej lokalizacji
  • Dowolną, preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne