Oferta pracy

Starszy Specjalista Mikrobiolog

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Nasz klient jest wiodącym, globalnym producentem tabletek, kapsułek, kremów i maści. Obecnie, każdego dnia w fabryce wytwarzanych jest 8,7 mln tabletek i 1,3 mln kapsułek, które są eksportowane do 131 krajów na świecie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista Mikrobiolog w Kontroli Jakości

Starszy Specjalista MikrobiologNumer ref.: /485/10/2021/GM/96121

zadania

  • nadzór i zarządzanie zespołem analityków (Mikrobiologia); kierowanie pracami w laboratorium mikrobiologicznym
  • nadzór nad badaniami czystości mikrobiologicznej
  • dostarczanie ekspertyzy mikrobiologicznej dla wszystkich obszarów fabryki
  • walidacja metod mikrobiologicznych / opracowywanie metod mikrobiologicznych/ zarządzanie walidacjami mikrobiologicznymi
  • analiza problemów jakościowych oraz dostarczanie rozwiązań dla tematów związanych z aspektami mikrobiologicznymi
  • opracowywanie dokumentacji operacyjnej / opiniowanie specyfikacji materiałowych  w zakresie aspektów mikrobiologicznych / tworzenie raportów / prowadzenie korespondencji
  • udział w dochodzeniach wyjaśniających w przypadku uzyskania wyniku nietypowego, niezgodnego ze specyfikacją w zakresie badań mikrobiologicznych
  • wykonywanie badań i ocena jakości testowanych materiałów / produktów
  • realizacja i przestrzeganie polityki GMP i globalnych standardów GMP
  • realizacja i przestrzeganie polityki EHS i globalnych standardów EHS

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego – mikrobiologiczne, biologiczne  lub pokrewne (preferowana biotechnologia, farmacja, towaroznawstwo)
  • doświadczenia w pracy w laboratorium mikrobiologicznym (poziom ekspercki) w branży farmaceutycznej lub doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • doświadczenia w kierowaniu zaspołem lub/i pracą laboratorium
  • doskonałej znajomości wytycznych farmakopei i GMP
  • wiedzy w zakresie stosowanych technik mikrobiologicznych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany: 6-14 oraz 14-22) - w przypadku przejścia na tryb zmianowy
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego i angielskiego

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjny system wynagradzania i motywowania
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, PPE, opieka medyczna, możliwość wykupienia pakietów sportowych)
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji w zakresie prowadzenia projektów oraz współpracy z zespołami specjalistów z różnych obszarów w Fabryce
  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne