Oferta pracy

Starszy Specjalista - obsługa korporacyjna

NCBR+ sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Nowogrodzka 50

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie kompleksowej obsługi organów statutowych spółek zależnych NCBR – protokołowanie posiedzeń (prowadzonych w formie zdalnej i stacjonarnie), przygotowywanie uchwał oraz innych dokumentów na potrzeby organów;

  • wsparcie organów statutowych w przygotowaniu sprawozdań z działalności oraz realizacji obowiązków wynikających z obowiązujących w spółkach zasad nadzoru właścicielskiego;

  • przygotowywanie opinii prawnych na potrzeby organów statutowych;

  • opiniowanie wewnętrznych aktów prawnych (procedury, regulaminy);

  • opiniowanie i opracowywanie projektów umów oraz pełnomocnictw;

  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji korporacyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze;

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze świadczeniem obsługi korporacyjnej;

  • dobra znajomość przepisów prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego;

  • podstawowa znajomość regulacji dotyczących ochrony danych osobowych;

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz Systemów Informacji Prawnej,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu;

  • dokładność i skrupulatność przy przygotowaniu dokumentacji;

  • odpowiedzialność i dobra organizacji pracy;

  • komunikatywność.

Mile widziane

  • status aplikanta radcowskiego;

  • doświadczenie zawodowe zdobyte w spółkach z udziałem Skarbu Państwa/ państwowych osób prawnych;

  • znajomość ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym oraz ustawy o zasadach kształtowania wynagrodzeń osób kierujących niektórymi spółkami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • system kafeteryjny

TWOJA ROLA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację zadań związanych z obsługą organów statutowych spółek zależnych NCBR oraz opiniowaniem pod względem prawnym umów oraz wewnętrznych aktów prawnych.

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie kandydatów z Ukrainy spełniających wymagania formalne.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wiesz, jak działa unikatowa poduszka ratunkowa, wykorzystywana podczas zagrożenia lawinowego? Albo bioniczne protezy ręki? Jak można angażować druk 3D, robotykę oraz metodologię STEAM do kreowania nowoczesnej edukacji? To tylko kilka z projektów, które wspieramy na co dzień w Grupie NCBR. Dołącz do jedynej takiej organizacji dofinansowującej innowacje w Polsce. Weź udział w unikatowej pracy nad rozwojem konkurencyjności polskiej gospodarki.

Przewiń do profilu firmy