Oferta pracy

Starszy Specjalista Operacyjny - obsługa projektów

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

  • ul. Nowogrodzka 47a
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ul. Nowogrodzka 47a

Warszawa

NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU

Wspólnie z NCBR+ sp. z o.o. (w ramach Grupy NCBR) jesteśmy największym ośrodkiem finansującym rozwój prac badawczo-rozwojowych w Europie Centralnej. Pracujemy na rzecz wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki. Wspieramy tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, które mogą zrewolucjonizować rzeczywistość każdego z nas. Opracowujemy oraz realizujemy programy, w ramach których naukowcy i przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie różnorodnych innowacji. Od początku swojej działalności przeznaczyliśmy na ten cel przeszło 50 miliardów złotych, finansując tysiące projektów badawczych, które codziennie przyczyniają się do poprawy jakości życia milionów Polaków.

STARSZY SPECJALISTA OPERACYJNY
obsługa projektów

nr referencyjny: DOB_04_S2_21
miejsce pracy: Warszawa
wymiar etatu: cały etat

TWOJA ROLA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę projektów konkursowych w zakresie bezpieczeństwa i obronności państwa.

 Główne zadania:

  • organizacja i realizacja zadań dotyczących zarządzania projektów w zakresie bezpieczeństwa i obronności państwa w tym:

    • pełnienie roli Opiekuna Merytorycznego projektu i Przewodniczącego Zespołu;
    • udział w wyborze możliwie najlepszych wykonawców projektów w trybie konkursowym;
    • uczestniczenie w zawieraniu umów na wykonanie i finansowanie projektów;
    • monitorowanie i nadzór merytoryczny nad realizacją projektów.

  • współpraca z Komitetem Sterującym do spraw badań naukowych i prac rozwojowych w obszarze bezpieczeństwa i obronności państwa;
  • planowanie i zarządzanie budżetem działu;
  • współpraca z innymi komórkami NCBR;
  • obsługa modułu do elektronicznego zarządzania dokumentacją;

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 3 lata całkowitego doświadczenia zawodowego;
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • inicjatywa i komunikatywność;
  • wysoka kultura osobista i nienaganna postawa etyczna.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • doświadczenie w pracy związane z obsługą projektów;
  • znajomość systemu EZD.
Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Po więcej informacji odnośnie zasad wynagradzania w naszej organizacji zapraszamy TU

Zgodnie z ustawą o naszym funkcjonowaniu po przeanalizowaniu wszystkich aplikacji na naszej stronie internetowej publikujemy listę kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne dla tego procesu rekrutacyjnego.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne