Starszy Specjalista Projektant - Programista

PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • HibernateORM

  • Angular

Mile widziane

  • Docker

  • Kubernetes

Twój zakres obowiązków

  • Analiza koncepcji biznesowych;

  • Projektowanie funkcjonalności aplikacji;

  • Programowanie kodu aplikacji;

  • Testowanie poprawności działania aplikacji;

  • Prowadzenie dokumentacji wytworzonego kodu i jego działania;

  • Optymalizacja kodu pod kątem niezawodności i wydajności;

  • Analiza kodu autorstwa innych programistów;

  • Znajomość JAVA;

  • Znajomość frameworków Springboot, HibernateORM i Angular.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (informatyka, programowanie, administrowanie systemami);

  • Znajomość pierwszego języka programowania;

  • Znajomość drugiego języka programowania;

  • Znajomość architektury baz danych;

  • Zrozumienie procesów biznesowych;

  • Umiejętność konstruowania i analizy algorytmów.

  • Znajomość zagadnień z dziedziny: DevOps, CI/CD, GitLab;

  • Znajomość technologii Docker, Kubernetes;

  • Umiejętność testowania oprogramowania (opracowywanie testów automatycznych);

  • Umiejętność przeprowadzania inspekcji kodu (code review).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Pracę w dynamicznym zespole;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów pracowniczych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

Klauzula informacyjna

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Przesłanie do PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. („PGNiG OD”) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, lub ich ujawnienie przez kandydata na dalszych etapach procesu rekrutacyjnego, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez PGNiG OD w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. to jeden z kluczowych podmiotów Grupy Kapitałowej PGNiG. Spółka rozpoczęła działalność operacyjną 1 sierpnia 2014 r. stając się największym sprzedawcą gazu w Polsce. Głównym zadaniem spółki jest obsługa handlowa klienta detalicznego w zakresie sprzedaży gazu ziemnego i energii elektrycznej.

Przewiń do profilu firmy