Starszy Specjalista/Specjalista ds. Usprawniania Procesów Produkcyjnych

MBL POLAND Sp. z o.o.

  • Sulejowska 45d, Piotrków Trybunalski
    Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Sulejowska 45d

Piotrków Trybunalski

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych, technologicznych, maszyn oraz stanowisk pracy

  • Identyfikacja obszarów i możliwości doskonalenia procesów wewnętrznych w oparciu o założenia Lean oraz eliminacja strat i optymalizacja kosztów

  • Definiowanie i wdrażanie procesów produkcyjnych

  • Wdrażanie systemów wizualizacji procesów produkcyjnych

  • Wdrażanie metod i narzędzi Lean

  • Koordynacja projektów Lean

  • Przeprowadzanie audytów 6S i kontrolowanie wdrożenia działań poaudytowych

  • Przeprowadzanie szkoleń z narzędzi LM

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi i usprawniającymi procesy produkcyjne

  • Wiedza z zakresu metodologii Lean

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

  • Umiejętność komunikacji i współpracy

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

To oferujemy

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę

  • Premię roczną

  • Elastyczny czas pracy

  • Pakiet medyczny, sportowy oraz obiady dofinansowywane przez firmę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy