Oferta pracy

Starszy Specjalista/Specjalista ds. Utrzymania Obiektów

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W Play wzmacniamy działalność w obszarze infrastruktury pasywnej. Dołącz do nas jako: Starszy Specjalista/Specjalista ds. Utrzymania Obiektów.

Twoje zadania:

  • Zarządzanie i utrzymanie infrastruktury budowlanej dotyczącej masztów, konstrukcji stalowych i innych powierzchni najmu
  • Nadzorowanie oraz udział w procesie odbioru nowej infrastruktury budowlanej oraz aktywne zaangażowanie w procesie budowy nowych obiektów i infrastruktury, w tym opiniowanie projektów w procesie budowy i rozbudowy obiektów oraz projektów najemców
  • Planowanie przeglądów obiektów i instalacji technicznych wymaganych prawem i zgodnie z harmonogramem w celu utrzymanie obiektów w pełnej sprawności technicznej, zlecanie prac serwisowych i konserwacyjnych do podwykonawców, sporządzanie dokumentacji obiektów i prowadzonych prac
  • Nadzorowanie i raportowanie prawidłowości procesu przeglądów bieżących i okresowych obiektów
  • Bieżąca kontrola obiektów i rozwiązywanie pojawiających się problemów, wskazywanie rozwiązań, propozycji modernizacji technicznych obiektów i konstrukcji
  • Utrzymanie jakości usług i obsługi najemców, zgodności realizacji usługi z umową, zapewnienie dostępu do obiektu wg SLA
  • Ofertowanie zleceń do podwykonawców i nadzór nad pracami projektowymi i budowanymi (remonty, przebudowy), optymalizacja działań i prac podwykonawców
  • Planowanie, przygotowywanie i wdrażanie procedur i narzędzi umożliwiających minimalizację występowania awarii i problemów
  • Koordynowanie usuwania awarii we współpracy z firmami utrzymaniowymi oraz dostawcami sprzętu
  • Paszportyzacja infrastruktury telekomunikacyjnej
  • Wdrażanie i optymalizacja niezbędnych narzędzi informatycznych

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz wykształcenie telekomunikacyjne, elektryczne lub budowlane
  • Mile widziana będzie znajomość infrastruktury telekomunikacyjnej sieci komórkowych
  • Umiesz czytać projekty techniczne i wiesz jak zweryfikować zgodność projektów z wymaganiami
  • Wiesz na czym polega eksploatacja obiektów budowlanych
  • Masz dobrą znajomość języka angielskiego na potrzeby komunikacji z dostawcami sprzętu
  • Twoje umiejętności programistyczne będą dodatkowym atutem
  • Masz dobrą znajomość MS Office
  • Masz prawo jazdy kat. B
  • Nie masz przeciwskazań do pracy na wysokości

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę z P4 Sp. z o.o.
  • System premiowy powiązany z Twoimi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju, szkolenia, projekty
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy