Oferta pracy

Starszy specjalista/specjalistka ds. płac – SAP

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • plac Andersa 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

plac Andersa 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wraz z innymi specjalistami terminowości i poprawności wypłat wynagrodzeń pracownikom, współpracownikom, osobom zatrudnionym w oparciu o umowy cywilno-prawne, powołania i kontrakty (w różnym zakresie dla łącznie ok. 700 pracowników);

  • Prowadzenie dokumentacji płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami dla wybranych segmentów biznesu;

  • Prowadzenie zagadnienia zajęć komorniczych;

  • Prowadzenie spraw związanych z zasiłkami z ubezpieczenia chorobowego;

  • Przygotowywanie i wysyłka deklaracji ZUS, GUS, PIT, PFRON, PPK;

  • Rozliczanie faktur i delegacji pracowniczych, ekwiwalentów, ryczałtów, odszkodowań;

  • Tworzenie, wdrażanie i monitoring procedur płacowych zgodnych z obowiązującymi przepisami i zasadami;

  • Wsparcie merytoryczne z obszaru płacowego dla kadry menedżerskiej;

  • Udzielanie informacji i wyjaśnień Pracownikom w zakresie ich wynagrodzeń i świadczeń;

  • Proponowanie optymalizacji w zakresie procedur i narzędzi płacowych;

  • Rozwój transakcji płacowych w SAP – udział w szkoleniach i promowanie tej wiedzy w zespole;

  • Reprezentowanie firmy wobec instytucji publicznoprawnych w razie potrzeby udzielenia informacji, składania wyjaśnień lub przeprowadzenia kontroli;

  • Współpraca z całym Działem HR, Zarządem i menedżerami w celu promowania wartości firmy oraz prowadzenia spójnej polityki HR nastawionej na pozytywne doświadczenia pracowników i wsparcie biznesu.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość transakcji płacowych w oprogramowaniu SAP HR – minimum 5 lat doświadczenia w obsłudze płacowej pracowników w organizacjach liczących minimum 300 pracowników;

  • Perfekcyjna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń, PPK, PFRON, ZFŚS i w zakresie podatku PIT;

  • Biegła znajomość oprogramowania MS Office; w szczególności Excel;

  • Udokumentowana znajomość języka angielskiego na poziomie B2;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Wysoka kultura osobista, uczciwość, dyplomacja, asertywność;

  • Proaktywne nastawienie w myśl zasady, że HR to partner biznesu – szukanie rozwiązań, informacji, budowanie relacji z partnerami biznesowymi.B

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę;

  • stałe godziny pracy z wolnymi weekendami;

  • brak nadgodzin i realny life & work balance;

  • pakiet medyczny LuxMed oraz kartę MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;

  • zgrany zespół doświadczonych współpracowników;

  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie do pracy zdalnej oraz komfortowe biuro do pracy stacjonarnej;

  • rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Przewiń do profilu firmy