Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista Sprzedaży i Obsługi Klienta

Nesperta Europe sp. z o.o.

  • Obornicka 7, Jelonek (pow. poznański)
    Jelonek (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Obornicka 7

Jelonek (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta: telefoniczna, e-mailowa na w kanale tradycyjnym i nowoczesnym.

  • Przyjmowanie, modyfikacja i terminowe przekazywanie do realizacji zamówień Klienta.

  • Cross-selling oraz up-selling produktów w celu zwiększenia sprzedaży.

  • Realizacja planów sprzedażowych i analizowanie wyników.

  • Negocjacje handlowe z Klientami w kanale tradycyjnym.

  • Opracowywanie raportów z wykonywanych działań zgodnie z przyjętymi w firmie standardami.

  • Prowadzi rozliczenia dodatkowych rabatów klienckich.

  • Odpowiada obsługę platformy B2B oraz wprowadzanie do systemu mechanizmów promocyjnych widocznych na platformie zgodnie z kalendarzem promocji.

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego popartego sukcesami (warunek konieczny).

  • Doświadczenie w obsłudze klienta.

  • Wykształcenie wyższe – licencjat/ inżynier.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziane).

  • Znajomość rynku kosmetycznego w Polsce, w tym lakierów hybrydowych (mile widziane).

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych partnerskich relacji z klientami.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły, ustalanie priorytetów w celu realizacji, założonych celów w wymagającym i dynamicznie zmieniającym się środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie posiłków

Nieszablonowe działania oraz odważne decyzje sprawiły, że z niewielkiego przedsiębiorstwa przekształciliśmy się w firmę zatrudniającą obecnie kilkaset osób. Jesteśmy liderem branży lakierów hybrydowych z produktami wysokiej jakości. Naszą wiodącą marką jest Semilac, której zawdzięczamy swój międzynarodowy sukces.

Jesteśmy otwarci na zmiany. Szybko dostosowujemy się do zasad dynamicznego rynku. Uczymy się na własnych błędach i wyciągamy z nich wnioski, które potem pomagają nam w podejmowaniu strategicznych decyzji. W swoim modelu biznesowym łączymy cechy korporacji i start-upu – ambicję i odwagę z przyjazną atmosferą oraz chęcią dalszego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy