Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista / Starsza Specjalista ds. Marketingu

Carlsberg PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Współkreowanie dużych akcji marketingowych 360° oraz koordynowanie projektów w zakresie m.in. BTL, PR, www.
  • Promowanie i wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań podnoszących skuteczność działań w kanałach social media oraz mediach własnych.
  • Odpowiedzialność za efektywną współpracę z agencjami zewnętrznymi oraz działami wewnętrznymi w Carlsberg Polska.
  • Wykorzystywanie swoich zdolności analitycznych (m.in. analiza marki, analiza konkurencji), a także zdolności prezentacji podczas obrony swoich rekomendacji.

Nasze wymagania

  • Otwartość na współpracę za pośrednictwem firmy zewnętrznej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym w mowie i piśmie – min. B2.
  • Duża samodzielność, motywacja oraz zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.
  • Swoboda w poruszaniu się w obszarze nowych mediów (m.in. FB, Instagram), a także praktycznego wykorzystywania ich w pracy.
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, proaktywność w działaniu, ciągłe poszukiwania rozwiązań, otwartość na informacje zwrotną (feedback is a gift) oraz uzgadnianie działań z zespołami x-funkcyjnymi.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków – Mile widziane będzie doświadczenie w pracy z danymi Nielsen.
  • 1-2 lata doświadczenia w obszarze marketingu (w tym programy stażowe i praktyki).
  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie kierunkowe w marketingu będzie dodatkowym atutem).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • parking dla pracowników
  • Produkty Carlsberg Polska na Święta

Będziesz pracować z produktami, które wywołują emocje - prawdopodobnie najlepszymi na świecie, w firmie, która zajęła 1. miejsce w niezależnym rankingu „Poland’s Best Employers 2023” w kategorii FMCG.

Starszy Specjalista / Starsza Specjalista ds. Marketingu, Warszawa