Starszy Specjalista/ Starsza Specjalistka ds. HR

Grupa FIEGE Polska

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja potrzeb oraz przygotowywanie procesów szkoleniowych i rozwojowych: od planowania i tworzenia programów po ich realizację i ocenę efektywności,

  • realizacja projektów rekrutacyjnych (pracownicy administracyjni oraz stanowiska managerskie),

  • udział w realizacji programu awansów wewnętrznych – badanie kompetencji i potencjału pracowników,

  • wsparcie rozwoju kompetencji osób z naszego zespołu poprzez tworzenie materiałów i baz wiedzy oraz inspiracji,

  • tworzenie i aktywne wdrażanie procedur HR oraz audyty ich realizacji,

  • udział w projektach rozwojowych opartych o zasady równości i wartości FIEGE (szacunek, otwarta komunikacja, sprawiedliwa ocena, równe traktowanie),

  • nadzór nad procesem ocen pracowniczych, wsparcie liderów i menadżerów w ich efektywnym prowadzeniu,

  • prowadzenie badań satysfakcji pracowników oraz analiza wyników,

  • facylitacja zespołów.

Nasze wymagania

  • szukamy absolwentów kierunków z zakresu HR, psychologii, socjologii lub kierunków pokrewnych,

  • w pracy na tym stanowisku pomoże Ci doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, doświadczenie w opracowywaniu programów szkoleniowych i rozwojowych dla pracowników na różnych poziomach stanowisk, a także doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i innych procesów grupowych,

  • wiedza z zakresu tworzenia i realizacji procesów HR: umiejętność zarządzania kompetencjami, praktyczna znajomość aspektów tworzenia programów rozwojowych i szkoleniowych, to kompetencje, których szukamy,

  • istotne w naszej pracy jest swobodne posługiwanie się językiem angielskim (B2),

  • doceniamy elastyczność, zaradność, samodzielność, komunikatywność,

  • ważna na tym stanowisku jest otwartość na ludzi i pozytywne nastawienie – jesteśmy dużym zespołem, w którym dobra atmosfera pracy jest istotna.

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie ukończony kurs trenerski, certyfikacja coachingowa, certyfikat konsultanta/asesora AC/DC oraz inne szkolenia z zakresu HR.

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym, nie stroniącym od żartów zespole,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • perspektywę pracy w dużym, nowoczesnym i profesjonalnym zespole, który kreuje i obsługuje wiele procesów z dziedziny HR,

  • możliwość zgłaszania własnych pomysłów i czynny udział w tworzeniu i realizacji strategii personalnej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, poszerzania wiedzy z dziedziny HR oraz udział w projektach z innych obszarów,

  • benefity: prywatna opieka medyczna (Medicover), dofinansowane ubezpieczenie na życie, karta podarunkowa lub Multisport, dofinansowane posiłki, owocowe dni, pyszna kawa ze szczecińskiej palarni, eventy firmowe oraz bezpłatne lekcje języka obcego online,

  • wpływ na to co będziemy tu wpisywali w przyszłości :)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • pyszna kawa ze szczecińskiej palarni

Miejsce pracy:

Gardno (30 km od Szczecina, Stargardu, Pyrzyc, Narnii)

Kim jesteśmy?

Grupa FIEGE jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Europie. Od niemal 150 lat rozwijamy światową logistykę. Z naszych innowacyjnych rozwiązań́ korzystają znane, europejskie i światowe marki m.in.: Pirelli, Opel, Nestle, LG, Sephora i Deichmann. FIEGE zatrudnia na całym świecie ponad 13 000 osób.

Co nas łączy z Zalando?

Potrzeba pracy sporej grupy osób, aby modne ubrania i dodatki trafiły do klientów największego w Europie sklepu internetowego Zalando, z którym FIEGE współpracuje od wielu lat. To między innymi dzięki naszej codziennej pracy Zalando gwarantuje ponad 50 milionom swoich klientów w Europie obsługę zamówień na najwyższym poziomie i przede wszystkim na czas!

Przewiń do profilu firmy