Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. kadrowo-płacowych

WINDSOR AGRI sp. z o.o.

10 00012 000 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • PODSTAWOWY OBOWIĄZEK: Rozliczanie i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników delegowanych z Polski zagranicę (UE)

  • Rozliczanie podróży służbowych oraz delegowania

  • Sporządzanie list plac i deklaracji ZUS

  • Ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień i innych absencji, naliczanie zasiłków

  • Przygotowywanie umów o prace, aneksów, porozumień, umów cywilnoprawnych

  • Prowadzenie akt osobowych

  • Wystawianie wymaganych przepisami, dokumentów i zaświadczeń dla pracowników

  • Bieżąca komunikacja z Klientem

Nasze wymagania

  • WARUNEK KONIECZNY: doświadczenie w rozliczaniu wynagrodzeń pracowników delegowanych z Polski za granicę (UE)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 4 lata

  • Bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima moduł kadrowo - płacowy

  • Atutem będzie znajomość języka angielskiego

  • Miejsce pracy: Chrzanów (województwo Małopolskie)

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia

  • Miłą atmosferę

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji