Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. kadrowo-płacowych

WINDSOR AGRI sp. z o.o.O firmie

10 000–12 000
brutto / mies.
  • małopolskie
    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • PODSTAWOWY OBOWIĄZEK: Rozliczanie i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników delegowanych z Polski zagranicę (UE)
  • Rozliczanie podróży służbowych oraz delegowania
  • Sporządzanie list plac i deklaracji ZUS
  • Ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień i innych absencji, naliczanie zasiłków
  • Przygotowywanie umów o prace, aneksów, porozumień, umów cywilnoprawnych
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Wystawianie wymaganych przepisami, dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
  • Bieżąca komunikacja z Klientem

Nasze wymagania

  • WARUNEK KONIECZNY: doświadczenie w rozliczaniu wynagrodzeń pracowników delegowanych z Polski za granicę (UE)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 4 lata
  • Bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima moduł kadrowo - płacowy
  • Atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • Miejsce pracy: Chrzanów (województwo Małopolskie)

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia
  • Miłą atmosferę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji

Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. kadrowo-płacowych, małopolskie