Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Księgi Głównej

Grupa Pracuj

8 00010 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • procesowanie i księgowanie transakcji w ramach księgi głównej oraz wsparcie dla zespołu AP

  • sporządzanie pakietów raportowych jednostkowych dla celów konsolidacji sprawozdań finansowych (MSSF)

  • udział w zamknięciu miesiąca

  • uzgadnianie kont bilansowych

  • przygotowywanie dokumentacji dla audytorów

  • sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP

Nasze wymagania

  • doświadczenie pracy w dziale finansów, w zespole księgi głównej

  • doświadczenie w sporządzaniu pakietów raportowych wg MSSF

  • praktyczna znajomość przepisów prawa bilansowego polskiego i międzynarodowego, prawa podatkowego

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy zespołowej

  • znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze audytu finansowego lub w spółce giełdowej

  • znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Pracę w systemie hybrydowym (3 dni zdalnie, 2 dni z biura przy ul. Prostej 68)

  • Premie półroczne

  • Umowę o pracę na czas określony

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • treningi umiejętności miękkich

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Dofinansowanie do doposażenia biura domowego

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online z Rekruterką i Managerką ds. Księgowości

2

Zadanie rekrutacyjne

3

Spotkanie z Dyrektor Finansową oraz Managerką ds.księgowości

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter, portalu Robota.ua na Ukrainie oraz Softgarden w Niemczech. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.S

Przewiń do profilu firmy