Starszy Specjalista/Starsza Specjalistka ds. Marketing Automation i CRM

Grupa Pracuj

9 50010 500 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 25 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii marketing automation

  • kampanie na utrzymanie i retencję klienta z wykorzystaniem automatycznych programów

  • rozwój i obsługa narzędzia do marketing automation – Eloqua (np. e-mails, lead scoring, lead management, dynamic content, landing pages, formularze)

  • szukanie nowych rozwiązań w obszarze CRM (Salesforce) i Marketing Automation

  • lead generation i lead nurturing z odpowiednim wykorzystaniem contentu (np. spersonalizowane e-maile, cold maile, sms-y, webpushe, pop-upy, www, formularze, omnichannel)

  • pozyskiwanie zgód marketingowych oraz stosowanie zasad RODO

  • analiza danych marketingowo-sprzedażowych (Eloqua, Tableau, Salesforce, Google Analitycs)

  • praca na wskaźnikach, ich monitoring i optymalizacja (np. OR, CTR, CTOR, CR, DR, BR, ROI, UTOR)

Nasze wymagania

  • 4-5 lat doświadczenia zawodowego, w tym 1-2 lata doświadczenia w marketing automation w branży b2b

  • doświadczenie w implementacji nowych systemów i/lub integracji systemów, projektowaniu i wdrażaniu kampanii CRM i/lub marketing automation (Eloqua, Sales Force)

  • doświadczenie w inbound i outbound marketingu

  • dobra znajomość MS Office, w tym przede wszystkim Excel

  • miłe widziana znajomość HTML, CSS i zagadnień SEO, SEM

  • mile widziane doświadczenie z wystąpieniami publicznymi (spotkania z działem sprzedaży, edukacja działu sprzedaży)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia (wliczona w wynagrodzenie podane w ogłoszeniu)

    • Benefity

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • inicjatywy dobroczynne

    • prywatna opieka medyczna z pakietem dentystycznym

    • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

    • dofinansowanie do zajęć sportowych

    • w Wigilię i Sylwestra pracujemy krócej

    • treningi umiejętności miękkich

    Etapy rekrutacji
    1

    Spotkanie z Rekruterem i Menadżerem (Przełożonym)

    2

    Zadanie domowe

    3

    Spotkanie z Menadżerami i prezentacja zadania domowego

    Tak się u nas pracuje

    Obszary odpowiedzialności:

    • utrzymanie klienta (działania retencyjne, kampanie sprzedażowe, analiza cyklu życia klienta, budowanie programów automatycznych)

    • rozwój i obsługa narzędzia marketing automation i CRM– Eloqua, Salesforce

    • współpraca z działem BI, analiza raportów sprzedażowych, rekomendowanie działań wspierających utrzymanie klientów

    • współpraca z działem sprzedaży, produktu, marketingu B2C

    • jakość danych i RODO