Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. postępowań o udzielenie zamówienia publicznego

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze" im. T. SygietyńskiegoO firmie

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze" im. T. Sygietyńskiego

Świerkowa 2

Otrębusy (pow. pruszkowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i przeprowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na dostawy materiałów, usług i robót budowlanych oraz na podstawie wewnętrznego regulaminu PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego;
  • opracowanie dokumentacji przetargowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zatwierdzanie trybu postepowania;
  • udział w pracach komisji przetargowej, w tym udział w badaniu i ocenie ofert;
  • prowadzenie korespondencji z oferentami/wykonawcami/dostawcami;
  • publikacja ogłoszeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  • archiwizacja dokumentacji postępowania;
  • współpraca z poszczególnymi komórkami organizacyjnymi PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość ustawy prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych;
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji przetargowej oraz realizacji zamówień dofinansowanych m.in. ze środków unijnych;
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi z dziedziny kultury;
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne;
  • umiejętność planowania;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów;
  • samodzielność w działaniu;
  • bardzo dobra obsługa komputera;
  • umiejętność pracy w zespole;

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • prace wolną od rutyny;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • miłą atmosferę w pracy.

Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, Świerkowa 2, Otrębusy (pow. pruszkowski)