Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. pozyskiwania funduszy UE

InnovaTree Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
6 200–12 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • Siedziba firmy
    Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Miejsce pracy
    Cała Polska (praca zdalna)
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i ocena projektów B+R/inwestycyjnych/środowiskowych pod kątem możliwości otrzymania wsparcia oraz spełniania wymogów pomocy publicznej
  • Tworzenie i planowanie ram projektów dla polskich i zagranicznych firm w zakresie działalności badawczo-rozwojowej/ działalności w zakresie zrównoważonego rozwoju
  • Opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych w konkursach z komponentem B+R np. Ścieżka SMART, Kredyt technologiczny, EIC Accelerator
  • Opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych w konkursach dotyczących zrównoważonego rozwoju, np. Kredyt Ekologiczny, program FENIKS czy działania środowiskowe w programach regionalnych
  • Prowadzenie korespondencji z instytucjami publicznymi dot. pomocy publicznej
  • Współpraca z osobami zaangażowanym w przygotowanie wniosku o dofinansowanie tj. np. rzecznikiem patentowym, analitykiem finansowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • 1,5-2 – letnie doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie w konkursach z komponentem B+R np. POIR 1.1.1, POIR 2.1, POIR 3.2.1, POIR 3.2.2 oraz w konkursach dotyczących zrównoważonego rozwoju, np. POIiŚ czy działania środowiskowe w programach regionalnych
  • Mile widziane doświadczenie w ocenie wniosków o dofinansowanie dla instytucji pośredniczących
  • Proaktywność
  • Umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy
  • Umiejętność tworzenia treści
  • Umiejętność analizy złożonych dokumentów
  • Biegła znajomość obsługi pakietu Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność koordynacji wielu zadań w jednym czasie
  • Systematyczność, sumienność, skrupulatność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na współpracę

To oferujemy

  • umowę o pracę/kontrakt B2B
  • atrakcyjny system premiowy
  • udział w tworzeniu projektów dla różnorodnych branż: chemicznej, motoryzacyjnej, spożywczej, IT i in.
  • pracę w dogodnej lokalizacji w całej Polsce w połączeniu z pracą zdalną (obecnie posiadamy zespół w Gdyni, Szczecinie, Łodzi, Poznaniu i Krakowie)
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju osobistego
  • ciekawą pracę w gronie specjalistów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

O nas

Od początku swojej działalności Innovatree R&D Consulting wspiera przedsiębiorstwa na rożnych etapach rozwoju w zakresie kształtowania strategii w oparciu o innowacje i wiedzę. Dokonujemy tego poprzez łączenie różnorodnych kompetencji doradczych z zakresu innowacyjności, finansów i pomocy publicznej. Pozyskiwanie dotacji to jeden z obszarów działalności firmy.

Nasz zespół tworzą utalentowani specjaliści posiadający tytuły naukowe, doświadczenie w realizacji projektów B+R w przedsiębiorstwach, a także w ocenie dokumentacji aplikacyjnych w instytucjach takich jak NCBiR, PARP, BGK czy Komisja Europejska. Ten fakt decyduje o naszej skuteczności.

Dążymy do utrzymywania wysokiej jakości naszych usług poprzez staranny dobór projektów, dla których poszukujemy możliwości finansowania. Obsługujemy m.in. takie firmy jak: Opoczno, Chemirol, NOVOL, Roca, Promar, Profitroom, Protea, Makrochem, Alumetal, Bakalland, Polskie Domy Drewniane.

Więcej informacji o firmie znajdziecie Państwo na stronie: https://innovatree.pl/praca/konsultant/

Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. pozyskiwania funduszy UE, Gdynia